Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok menni itthonról...

El akarok menni itthonról elegem van! Hova mehetnék mit csinálhatnék 16 évesen?

Figyelt kérdés

Eddig is gondolkoztam rajta de most már tényleg elegem van el akarok menni bárhova nem érdekel ennél nem lehet rosszabb (jó tom lehet, de nem érdekel). Anyám szarba se néz, néha az az érzésem h utál semmi nem tetszik neki amit csinálok állandóan b@sztat vmiért és soha nem kaptam tőle semmi jót, kizár a lakásból meg olyanokat mond, amik rohadt szarul esnek. Jó balhés vok, tudom, nem vok könnyen kezelhető meg azt is megkapom h agressziv vok meg bunkó nem érdekel akk sem érdemlem ezt. Már azér is leb@sz ha vmit jól csinálok.

Van vmennyi saját keresetem de nem túl sok nagyszülők meghaltak más rokon se nagyon van hova mehetnék? Tökmindegy, bárhova csak el innen!!! Egyáltalán 16 évesen leléphetek itthonról ezt a törvény megengedi? Mer ha nem én megölök vkit :@ Mit csináljak?

16/F


2010. máj. 1. 16:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóláshoz csak azt írnám, hogy a kérdező már nem kiskorú, hanem fiatalkorú.

Hivatalos úton is tudnád rendezni a helyzeted: menj el az illetékes gyámhivatalba, vagy gyermekjóléti központba és vázold fel a helyzeted. Az ottaniak tudnak segíteni.

2010. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

1x már én is elszöktem egy estére aztán azt halgattam egy hónapig szal azt inkább nem.


A megbeszélés fázison már rég túl vok már nincs mit megbeszélnünk egyáltalán nem akarok megbeszélni semmit. Tényleg nem viselkettem angyal módra, tényleg balhés vok, tudom, de még ha csináltam is vmi jót akk se kaptam érte soha semmi dicséretet, szal nem is volt mért angyalnak lennem. Pedig vannak pl. tök jó sporteredményeim, országos versenyeken is. És nem megdicsér hanem ebböl is azt hozza ki h haggyam abba az edzést mer a tanulás rovására megy és sose lesz így semmi belőlem. 1ébként szerinte melóznom se kéne mer az is a tanulás rovására megy de azt 100 h nem hagyom abba mert jó h van saját pénzem és nem nála kell pitizni érte.


Am ez a koli jó öltet utána nézek. Ha elmegyek a gyermek jólétisekhez, ők mit tudnak csinálni?

2010. máj. 1. 17:54
 13/25 anonim ***** válasza:
Kérd, hogy helyezzenek állami gondozásba. Majd meglátod nem is olyan rossz otthon.
2010. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj sehova hanem probald meg rendezni a viszonyt. Ha olyan felnottnek erzed magad, h kulon akarsz menni, oke, de Te irtad, h nincs ra penzed... Jo, h dolgozol es nem budos a munka. Anyukad ezt ertekelhetne. Rokonra raszabadulni nem tdm h mennyire jo otlet.. En nem tennem.

Szerintem mindkettotok hibaja h ide jutott a viszonyotok.

Ha valami normalis jovot akarsz akkor huzd ki meg ket evig es amint lehetsz menj.

2010. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Hát öregem, hiszti sürgősen off, mert erősen érik egy atyai saller.


Elhiszem, hogy sz@r, nekem is az volt, én is utáltam őket meg a világot, de rá kellett jönnöm, bárhogyis másnak látszik, az életben egyes-egyedül ők szerettek igazán, önzetlenül. Azóta eltelt újabb 16 év, és - bár nem vagyok egy sikertelen ember, meg úgy kb. minden ok velem - sokszor azt kívánom, bárcsak megint sanyarú sorsú 16 éves takony lennék :D

Kitartás!

2010. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, cseréjjünk! :P
2010. máj. 1. 18:43
 17/25 anonim ***** válasza:
Bírom ezt az oldalt, hogy hétvégén ellepi a sok nyafogó kamasz, akinek olyan szörnyű élete van, hogy egész nap otthon netezik... Egy óvodában nem lehet annyi nyafogást hallani egy hét alatt, mint itt egy hétvége alatt összeolvasni a sok tizenéves rettenetes sorsú kamasztól... Majd ha ráérek, akkor sajnállak benneteket:)
2010. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"mit csinálhatnék 16 évesen?"


Például megtanulhatnál helyesen írni és abbahagyhatnád a nyafogást.

2010. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

19:50 De egy barom vagy, nem nyafogok! Mégis min kellene problémáznom 16 évesen? Hogy elváljak-e a feleségemtől, vagy hogy hogy neveljem a gyerekeimet, vagy min? Most ez nekem tök gáz, hogy egész álló nap ezt kell hallgatnom, nem tudom te hogy viselnéd ha naponta 3x összevesznél valakivel azon, hogy te mennyire vagy szar ember, teljesen, vagy csak eléggé. Igen bameg, akkor legyek nyafogós nem érdekel, de ez engem zavar!

Egyébként meg ha olvastad volna nem otthon ülök egész nap és netezek hanem diákmelózok, edzésre járok, vannak haverjaim, akikkel el szoktunk menni bulizni, stb.

Bocs, ha maradt benne helyesírási hiba, de végigfuttattam rajta az helyesírás-ellenőrzőt.

2010. máj. 1. 21:04
 20/25 anonim ***** válasza:
Helyesírásellenőrző, hehe, az tele van hibával, használd csak... Nem a helyesírásoddal van baj, hanem a vok, tom stb. igénytelenségeid nevetségesek. Igen, hisztis vagy. Min problémázzál 16 évesen? Bocs, elfelejtettem, hogy ha nincs problémád, akkor csinálnod kell magadnak, mert vérciki, ha nincfs min nyafogni. 16 éves fiú vagy? Szerintem inkább 10 éves lány, legalábbis stílusban, gondolkodásban. Nem baj, majd 50 éves korodra felnősz... Hű, tényleg bocs, igazad van, nemcsak netezel egész nap, hanem edzésre is jársz, haverjaid is vannak, tényleg sanyarú és borzalmas az életed.... ne haragudj, nem tudlak komolyan venni... És a haverjaidat baromozd, de ne engem!
2010. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!