Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok menni itthonról...

El akarok menni itthonról elegem van! Hova mehetnék mit csinálhatnék 16 évesen?

Figyelt kérdés

Eddig is gondolkoztam rajta de most már tényleg elegem van el akarok menni bárhova nem érdekel ennél nem lehet rosszabb (jó tom lehet, de nem érdekel). Anyám szarba se néz, néha az az érzésem h utál semmi nem tetszik neki amit csinálok állandóan b@sztat vmiért és soha nem kaptam tőle semmi jót, kizár a lakásból meg olyanokat mond, amik rohadt szarul esnek. Jó balhés vok, tudom, nem vok könnyen kezelhető meg azt is megkapom h agressziv vok meg bunkó nem érdekel akk sem érdemlem ezt. Már azér is leb@sz ha vmit jól csinálok.

Van vmennyi saját keresetem de nem túl sok nagyszülők meghaltak más rokon se nagyon van hova mehetnék? Tökmindegy, bárhova csak el innen!!! Egyáltalán 16 évesen leléphetek itthonról ezt a törvény megengedi? Mer ha nem én megölök vkit :@ Mit csináljak?

16/F


2010. máj. 1. 16:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
"Most ez nekem tök gáz, hogy egész álló nap ezt kell hallgatnom, nem tudom te hogy viselnéd ha naponta 3x összevesznél valakivel azon, hogy te mennyire vagy szar ember, teljesen, vagy csak eléggé." Ha szted ez csak csinált probléma, akkor barom vagy :P Miért, szerinted mit kéne csinálnom? Hallgatni, beleegyezni, hogy szar vagyok, és hagyni, hogy anyám teljesen irányítsa az életem (és elrontsa, mint a sajátját)? Vagy mit? Hát bocs, de nekem ez nem megy...
2010. máj. 1. 21:19
 22/25 anonim ***** válasza:
Majd kíváncsi leszek, hogy a munkahelyi konfliktusokat is így viseled-e. Beszól a főnök, közlöd vele, hogy egy barom és elkezdesz toporzékolva hisztizni. Szóljál majd, úgy megnézném:))))
2010. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát abban biztos lehetsz, hogy nem fogok szólni.
2010. máj. 1. 21:40
 24/25 anonim ***** válasza:
Én is remélem, mert hisztis gyerekekből így is kijut mindennap a suliban, nem kell még egy:)
2010. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Hajrá, kitartás!

Jó srác vagy és okos is. Attól, hogy valaki nem ért meg, még nem jelenti azt, igaza is van. Erős vagy, keresed a megoldást, sőt azóta biztos jó emberré válltál.


Le a kalappal!


Tervezz, legyél akaratos!


Az álmaidból soha ne engedj, mert olyanná vállsz, amitől fiatalon természetszerűleg irtóztál.

2018. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!