Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád ezért? Vagy megbocsá...

Elhagynád ezért? Vagy megbocsájthatóű egy ilyen kaland?

Figyelt kérdés
Féléve a párom volt egy céges bulin, Vidéken voltak, bepiáltak és hazafelé (3an) megálltak egy útszéli lány mellett, aki nem stoppos volt. Orális szex történt. Aztán a párom (a többiek is) beteg lett. Szifilisz. Elment dokihoz, kezelik, de most nekem és a 4hóa babámnak is menni kell! Mivel voltunk együtt az eset óta, még terhesen, elképzelhető, hogy nem csak én, hanem a baba is beteg lett! Természetesen mélyen hallgatott a dologról, csak a baj miatt szólt róla. Képzelhetitek milyen lesz megjelenni a nemi beteggondozóban egy csecsemővel!? Tegnap mesélte el, azonnal elzavartam, de nem dobtam ki. Gondolnom kell a gyerekre is.
2010. máj. 2. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:

Ha még legalább valami munkatársnőjével, de így...

Szerintem Te is eldöntötted, lépjél, megtenné máskor is...mondjuk amikor a gyerek már nagyobb, és nemcsak nemibetegség, hanem "sima"herpesz, bőrbetegségek, tetvek...szerinted gyermeked később ezt hogy viselné?

2010. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:

Heló itt nem az a kérdes, hogy hogyan és kitől kapta el, hanem az hogy mecsalt, és megfertőzött titeket.

Amúgy meg szerintem csak kamuzol, mert nincs még egy ilyen buta nő akinek az a legnagyobb gondja, hogy most hogy kapta el a párja orálisan, vagy vaginálisan, vagy análisan.

Legközelebb aids-el ajándékoz meg?

2010. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:

Helló itt nem az a kérdes, hogy hogyan és kitől kapta el, hanem az hogy mecsalt, és megfertőzött titeket.

Amúgy meg szerintem csak kamuzol, mert nincs még egy ilyen buta nő akinek az a legnagyobb gondja, hogy most hogy kapta el a párja orálisan, vagy vaginálisan, vagy análisan.

Legközelebb aids-el ajándékoz meg?

2010. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:

Nem elég hogy felteszed ezt a kérdést hogy kidobd-e (?!) de még leállsz vitatkozni egy válaszolóval -és jössz egy jól hangzó névvel- és kioktatod??? Érdekes szegény gyerekedet szóba sem hozod... ennyire ne aggódj érte és magadért. Igazad van a lényeg az hogy orálisan lehet-e elkapni. De ha kiváncsi vagy, sztem min. volt ott más is a sz*páson kivül.

Én azt ajánlom maradj vele. Megérdemlitek egymást!!

2010. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:

tényleg nem a tárgyhoz tartozik, de a szifilisz valóban elkapható orális úton is, szóval pattanjatok le a témáról, és írjatok inkább arról, amiről a kérdés szól! én csak ennyit mondanék:

"A betegségnek több stádiuma van, az elsőben általában szexuális érintkezés útján terjed, mindenekelőtt a nemi szerveken megjelenő baktériumokkal telt fekélyekkel történő érintkezéssel. A szifilisz későbbi stádiumaiban a száj nyálkahártyáján megjelenő fekélyek is fertőzhetnek, azaz a kórokozók csókolózással is átvihetők egyik emberről a másikra."

persze ez nem változtat azon, hogy ez bizony nagyon durva megcsalás volt, és gondolkozz már!!! a gyereked ÉLETÉT kockáztatta ezzel! ha nagyon akarod szívesen írok arról is, hogy miket okozhat egy babának a veleszületett szifilisz... adja isten, hogy semmi baja ne legyen... hihetetlen, hogy megfordul a fejedben, hogy együtt maradsz egy ilyen felelőtlen állattal!!

2010. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:

A nemi betegségeket a vaginális és anális szexen kívül el lehet kapni még orálisan is. De ez nem azt jelenti, hogy csak orális volt. Olyan nincs, hogy csak orálisan lehet elkapni valamit és máshogy nem. Ez nem zárja a többi kettőt. Logika cicám.

Lényegen nem változtat, az ilyen gerinctelen férfit szó nélkül kell kipenderíteni.

Hány éves vagy?

2010. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:

jajj ez a duma, hogy miattunk ilyen az egészségügy...már uncsi.DDolgozz egy napot helyettem, aztán jártasd a szád.

Amúgy a férjeddel aki miatt te is meg a gyereked is összeszedett egy mocskos fertőzést egy útszéli rib.anctól is nagypofájú vagy? vagy itt éled ki magad:

tudod a magadfajta nők miatt tartanak ott a mai kapcsolatok és a pasik ahol ma. Hogy mindent megtehetnek egy nővel, mert a legtöbb ilyen ostoba felvilágosulatlan, buta nő enged nekik mindent. Úgyhogy javaslom magaddal foglalkozz ne velem és az én egészségügyi dolgaimmal, gyógyult már pár ember a kezem alatt.

De te annyira ostoba vagy, hogy ég ezek után sem olvastál utána, csak pampogsz itt.....

De tudod mi a legszörnyűbb? hogy még mindig rajtam lovagolsz, ahelyett megnéznéd mekkora szarban ülsz, te nagyon nagyon felelősség teljes anyuka.

Úgyhogy mielött engem és a többi egészségügyi dolgozót szídsz és okolsz minket ( szinvoladat tükrözi)akik húzogatják ki ágytálat, meg foglalkoznak veled mikor a nemi-beteg gondozóban ülsz anélkül hogy bármi tudásod lenne, mert egy ilyet bármelyik olvasott felvilágosult nő tud, gondolkodj el mélyen.

Amúgy meg tudod mit: magasról teszek rá mi van veled, próbáltam segíteni, te velem kötözködsz, ahelyett magadba néznél...érdekel engem milyen sanyarú sorsot csinálsz magadnak.

2010. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
Te nem a mi válaszunkra vársz, hanem megerősítésre. Ennyire nem érdekel a gyereked. Gratula, megérdemlitek egymást. De tudod egy anyaméhben megfertőződött magzat a fertőzés következtében meghalhat, megvakulhat, megsüketülhet, értelmi fogyatékos lehet és így tovább. Szerinted el kell hagynod?
2010. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annyira tudatlan lett volna a ferjed, hogy ovszer nelkul kurv@ zzon. Nem vagyok orvos, de elkepzelheto, hogy oralis uton is elkaphato. Es ha ugy neked jobb, akkor fogadd el ugy. Mindenki csinalhat hulyeseget, igy a te ferjed is. Tedd merlegre, hogy mi az amit tett erted az eletben. Ha egy nagy nulla, akkor kulonben is hagyd el, de ha ez volt az egyetlen ilyen kalandja, akkor jol gondold meg. Nem mindig az otthagyas a megoldas. Utana talalsz masikat (ha talalsz) es az lehet, hogy nagyobb hulyeseget fog tenni. Ahogy a ferfiak megcsaljak a noket, ugy a nok is a ferfiakat, mert ugye valakivel csak meg kell csalni, nem birja egyedul. Furcsa modon, itt a Gyakorikerdeseken, pont olyan nok jonnek ossze, akik soha sem csalnak es csaltak meg a parjukat. Az a nagy ember, aki bocsajtani tud. Biztos, hogy nem akarattal fertozott meg, de attol meg jo nagy hulyeseget csinalt. Es azt, hogy mi lesz, azt te tudod legjobban. Ne halgass masra, mert egyertelmu, hogy mindenki azt mondja, hogy hagyd ott, de senki sem ismeri az eleted. 36F
2010. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
hehe, ezt is csak egy férfi irhatta :D
2010. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!