Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád ezért? Vagy megbocsá...

Elhagynád ezért? Vagy megbocsájthatóű egy ilyen kaland?

Figyelt kérdés
Féléve a párom volt egy céges bulin, Vidéken voltak, bepiáltak és hazafelé (3an) megálltak egy útszéli lány mellett, aki nem stoppos volt. Orális szex történt. Aztán a párom (a többiek is) beteg lett. Szifilisz. Elment dokihoz, kezelik, de most nekem és a 4hóa babámnak is menni kell! Mivel voltunk együtt az eset óta, még terhesen, elképzelhető, hogy nem csak én, hanem a baba is beteg lett! Természetesen mélyen hallgatott a dologról, csak a baj miatt szólt róla. Képzelhetitek milyen lesz megjelenni a nemi beteggondozóban egy csecsemővel!? Tegnap mesélte el, azonnal elzavartam, de nem dobtam ki. Gondolnom kell a gyerekre is.
2010. máj. 2. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
86%
Elhagynám,szó nélkül dobnám ki a cuccait is stb.Ráadásul ha a gyermekemnek is baja lenne.......Nem is tudom mit csiálnék vele.Nálam már egy csók is megcsalásnak számít!!!!
2010. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
82%
Naná, hogy én is elhagynám a mocskot!!!!!!!!!!!4
2010. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
92%

20:13-

Igenis tudok értelmes indokot mondani!Ha nem látnád, itt mindenki SEGITENI AKAR rajta! Most nem holmi megcsalásról van szó, hanem ez egy nagyon brutál történet!Eleve a terhes feleségét csalta meg, ami igencsak pofátlanság! Ráadásul egy ilyen nővel! És mi lett a vége??? Hálistennek semmi rossz a babára és a nőre nézve, DE nagyon súlyos következményei lehettek volna! A babára nézve főleg! És ha értelmi fogyatékosan született volna? Szerinted akkor is megbocsájtható lett volna?

Tökmindegy, hogy orálisan, vagy amúgy kapta el, itt nem ez a lényeg. Lehet, hogy itt több nőt is csalnak/csaltak a válaszolók közül, de az még nem azt jelenti, hogy ők is megbocsájtanák, ha tudnának róla! Azok akik megtudták, hogy megcsalták őket, azért próbálnak neki segiteni, mert tapasztalatból tudják, hogy egy ilyen férfival nem szabad újrakezdeni! EGY ÉLETÜNK VAN, és ezt igényesen kell leélni, ha van rá lehetőségünk, akkor meneküljünk egy rossz társ mellől, mert akadhat még számunkra olyan ember aki szeret, tisztel, és megbecsül bennünket!

És a megcsalást ne próbáld úgy feltüntetni, mintha ez természetes lenne egy férfitól, mert nem az! Meg ugyanúgy a nőtől sem! Nem utáljuk a férfiakat, éppen ellenkezőleg!

Mindenhonnan azt hallani, hogy a nőknek kevesebbet szabad maguknak megengedni, mint a férfiaknak!A férfiak alázzák a nőket, a nagy többségében, akárhogy is, de ezt te is tudod! Ha a nő szedne fel egy férfiprostit, és szifiliszt kapna tőle, amivel veszélybe sodorná a párját, akkor szerintem őt megköveznék! Miért bocsájtaná meg, kérdem én tőled?

Bár szerintem úgyis megfogja bocsájtani, a kommentjeit elnézve. Biztos úgy gondolja, hogy itt van a gyereke, és felejtsük el. Ha megbocsájt neki, az ő dolga, de keservesen bánni fogja, mert kutyából nem lesz szalonna!

Előbb-utóbb úgyis rosszabb lesz, kiderül még más is.

Én tanultam anyám hibájából, ő is pórul járt apámmal.

Én inkább egyedül maradnék a gyerekkel, minthogy azon rettegjek, hogy ugyan mit fog csinálni megint a férjem.

Még mindig azt mondom a kérdezőnek, hogy MENEKÜLJ!!!!!!

Kedves férfi párti 20:13-as, rá kattintottam a piros kezecskére ahogy kérted, kattints te is az enyémre!

2010. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
88%

21.50-es vagyok

Tökéletesen igazad van utolsó válaszoló. Én is ezen a véleményen vagyok. Nehogy már a férfinak mindent meg lehessen tenni, egy nőt a férje ilyen esetben még meg is verne (biztos van olyan vadállat férfi).

2010. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
35%
22h00 rakattintottam! :)
2010. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kell még egyet szúrni a kérdezőbe? Biztos, hogy tudja magában, hogy valószínűleg több is lehetett egy szimpla orális szexnél, csak egész egyszerűen nem akarja az ezzel járó fájdalmat. Hagyjátok békén azzal, hogyan is lehet elkapni a szifiliszt. Nem is ez a kérdés. Sok férfi megy félre és sok nő is. Ha itt nem az a szó hangzott volna el, hogy "testét áruba bocsájtó útszélen kapható árú"-val volt a kapcsolat, hanem mondjuk egy kolléganőjével, akkor mindjárt máshogy állnátok hozzá, akkor nem azt mondanátok, hogy hagyd el a mocskot, stb..., hanem azt, hogy próbáljátok megbeszélni, miért történt ez, mert mint "szent asszonyok" tudjátok, hogy egy utcalányhoz nem tartoznak érzelmek, viszont egy kolléganőhöz tartozhatnak. Nem maga a szexuális aktus a felháborító nektek. Nehogy már a férjemet elszeresse a kolléganője, akkor tudtok tanácsokat adni, hogy szerezd vissza, beszélj vele... Húú, más is szeretheti? Nem csak én? Az útszélivel kapcsolatban ilyen kérdéseitek fel sem merülnek, mert az nem vált ki érzelmeket. Próbáljatok olyan tanácsot adni, hogy ne azt nézzétek, kivel történt a megcsalás!!! A kérdező válságban van, nem pofonokra kíváncsi még itt is!!!

A kérdezőnek: Neked kell magadba nézni, hogy mit akarsz tenni. Gondold át, hogy ettől a rendkívül rossz helyzettől függetlenül eddig milyen volt a házasságod, és ezután mit látsz még benne. Vannak-e még érzelmeid, szeretnéd-e vele leélni az életedet akkor, ha meggyógyultok és őszintén mindent megbeszéltek.

2010. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
74%

20:13-as!!!! Ha megtehetném, akkor 100% hasznos lenne a válaszod, mert neked van igazad, csak sok itt a beképzelt feleség!!!!! Valszeg azért vannak felháborodva, mert eddig nem sikerült a férjüket megbuktatni, hogy csalja őket... :D Ezek minden este, amikor elalszik a férjük, gyorsan megnézik a telefont, átnézik a zsebeket, a táskát, a kabátzsebet, megszaglásszák a pulcsit, pólót, rúzsfoltokat keresnek..... stb És ők a BÜSZKE FELESÉGEK!!!!!!!! Akik ótvaros ócska tanácsokat tudnak csak adni!

100%-ot NEKED!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:

Köszönömmindenkinek,még annak is, aki teljesen hülyének néz. Kedves eügyis ha még erre jársz! A férjem vére nem tiszta, így derült ki. A szifilisznek van tünetmentes és a csak a vérből kimutatható formája is. Sy. latens recens a megnecezése. (ha még emlékszel rá, én sajnos az elmúlt 2napban qvára kiművelődtem) Ilyen van a férjemnek is. Úgy derült ki, hogy az egyik srác tünetessé vált. Magyarul nőtt a f..kára egy seb. Mivel ott megkérdezik pontosan kivel/kikkel volt együtt az ember ezért megnevezte a páromat is. Vmint az 53as út mentén álló Évát. Behívták és leszűrték. Szóval (nem mentegetem) de nem tudta a vérvételig, hogy beteg. Amikor kiderült, legalább azonnal szólt róla. Ettől nem lesz kisebb a bűne, de nem úgy derültki, hogy 20év múlva nézeget a doki, hogymitől hülyültem meg. Azt, hogy hogyan gyűjthető be, mit okoz, milyen tünetei vannak...stb én a legilletékesebbtől kérdeztem meg. Ezért hiszem el, hogy pusztán egy cumi is elég hozzá. Szó szerint azt mondta a főorvosnő, hogy ált. ezt nemtudják a ffiak. D..gni csak gumiban, de ha a szájába már gumi nélkül teszi akár mindegy is.

De a lényeg, mindketten a babával megkaptuk az antibiotikumot, és nem vagyunk betegek. Ennek ellenére 1éven keresztül 3havonta vér kell venni tőlünk. Szörnyen megalázó és kínos megjelenni egy ilyen rendelésen, pláne egy babával! Főleg akkor ha az ember ártatlanul kerül ilyen helyzetbe. Ez is közrejátszott abban, hogy most elköltözünk a szüleimhez. Később mi lesz, még nem tudom. Az biztos, hogy sokat kell letennie az asztalra a drágának, ha még velünk szeretne élni

2010. máj. 3. 12:01
 69/72 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, biztos rossz lehet neked. Ha úgy alakul, találsz te még olyan férfit aki megérdemél téged és nem tesz majd ilyet.
2010. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
100%

EZEK UTÁN MÉG MEGENGEDED HOGY LETEGYEN VALAMIT????

Ne haragudj a nagy betűkért de így nyomatékosabbnak érzem...

szerintem max a gyerektartást tegye le az asztalra, és Titeket hagyjon békén!

Az ilyen embert én hálából tökön rúgnám, hogy örvendjen...

Ha van egy kis tartás benned, és méltóságod nem engeded a gyermek közelébe sem saját magad közelébe.

2010. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!