Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád ezért? Vagy megbocsá...

Elhagynád ezért? Vagy megbocsájthatóű egy ilyen kaland?

Figyelt kérdés
Féléve a párom volt egy céges bulin, Vidéken voltak, bepiáltak és hazafelé (3an) megálltak egy útszéli lány mellett, aki nem stoppos volt. Orális szex történt. Aztán a párom (a többiek is) beteg lett. Szifilisz. Elment dokihoz, kezelik, de most nekem és a 4hóa babámnak is menni kell! Mivel voltunk együtt az eset óta, még terhesen, elképzelhető, hogy nem csak én, hanem a baba is beteg lett! Természetesen mélyen hallgatott a dologról, csak a baj miatt szólt róla. Képzelhetitek milyen lesz megjelenni a nemi beteggondozóban egy csecsemővel!? Tegnap mesélte el, azonnal elzavartam, de nem dobtam ki. Gondolnom kell a gyerekre is.
2010. máj. 2. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

Kamuzik ez a liba.

Csak unatkozik azért talál ki ilyet. Szerintetek valaki ezek után még itt kérdezősködne?

2010. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
Tök mind1, hogy kapta el a szifiliszt, de ha ezekután vele maradsz jó nagy hülye vagy már bocs!!
2010. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:

Jaj, az ilyen férfiak miatt rosszak a házasságok, mert sok bamba lüke nő mindent megbocsájt. Persze férfinak dicsőség, nőnek szégyen a megcsalás. Na hogy is ne!!!!

Az ilyen férfiakat a giotine-al kellene megismerkedtetni.

2010. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:

a szörnyű az, hogy tényleg vannak ilyen nők....

És ő majd ezt a példát adja át a gyerekének...

2010. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
Repülne, az biztos.
2010. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
Speciel simán elkaphatta orális szex útján is...de nem ezért dobnám ki, hanem azért, mert terhes feleségét és a gyerekét megfertőzte, mert akkora felelőtlen p*öcs, hogy nem képes óvszert húzni, ha félrekúr...a szifilisz sem egyszerű, de akár HIV-t is elkaphatott volna és továbbadhatta volna a feleségének és a gyerekének
2010. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
Ha most megbocsájtasz neki, megint meg fog csalni. És megint, és megint.. Ha vissza is fogadod, akkor se felejtsd ezt el... Hiába hitegeted magad. Aki egyszer megtette, megteszi többször is. És én ezen k*rvára nem gondolkodnék, hogy ott hagyjam-e, már elnézést a kifejezésért.. csak ilyenkor annyira fel tud bennem menni a pumpa.. -_-'
2010. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:

"A kórokozó a hüvely vagy a száj nyálkahártyáján, esetleg a bőrön keresztül hatol be a szervezetbe. Órák alatt eléri a legközelebbi nyirokcsomókat, majd innen a vérkeringés útján szétszóródik a szervezetben. Terhesség alatt megfertőzheti a magzatot, veleszületett rendellenességeket és egyéb elváltozásokat okozva."


És te ezzel akarsz élni? :/ Grt! (Y)

2010. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim válasza:

tényleg felháboritó a több 10 éves hozzászólo.attól hogy egészségügyes ,sokszor ORVOS sem mond egyformát!és nem kellene mindennek lehordani a kérdezö ,hiszen van épp elég baja anélkül is,hogy ilyeneken boszankodjon!



sajnálom ami történt én nem tudom megtudnám e bocsájtani mert a részegség még nem kifogás,biztos egfy darabig külön lennék tölle,és meglátnánk a továbbiakat,de amugy ö sem gondolt a gyerekére amikor ezt müvelte !minden jót

2010. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
Csajok! Heréljük ki az ilyen aljadék férfiakat!
2010. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!