Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád ezért? Vagy megbocsá...

Elhagynád ezért? Vagy megbocsájthatóű egy ilyen kaland?

Figyelt kérdés
Féléve a párom volt egy céges bulin, Vidéken voltak, bepiáltak és hazafelé (3an) megálltak egy útszéli lány mellett, aki nem stoppos volt. Orális szex történt. Aztán a párom (a többiek is) beteg lett. Szifilisz. Elment dokihoz, kezelik, de most nekem és a 4hóa babámnak is menni kell! Mivel voltunk együtt az eset óta, még terhesen, elképzelhető, hogy nem csak én, hanem a baba is beteg lett! Természetesen mélyen hallgatott a dologról, csak a baj miatt szólt róla. Képzelhetitek milyen lesz megjelenni a nemi beteggondozóban egy csecsemővel!? Tegnap mesélte el, azonnal elzavartam, de nem dobtam ki. Gondolnom kell a gyerekre is.
2010. máj. 2. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem ez volt az első megcsalása. Csak most derült ki a fertőzés miatt. Ha nem lenne szifiliszes el se mondta volna, és megtette volna újra, meg újra, meg újra...
2010. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:

Borzasztó!

Menten elájulok!

Hagyd már ott!!!! Szó nélkül!!!!!!!!!

2010. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
Tapasztaltból tudom mondani hogy némelyik orvos mennyire figyel oda a betegére, és gyakran az asszisztencia többet segít a betegen mint az orvos. Ezt most nem a magam magasztalására mondom.
2010. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:

azt is szomorúnak tartom, hogy egy egészségügyes nem tudja, hogy a szifilisz orális szexszel is simán terjed:


[link]

2010. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:

Kockáztatta a gyereked egészségét és Te még mellette akarsz maradni?:O


Hát ha neked ennyit jelent akkor meg is érdemlitek egymást...

Teljesen mindegy hol és miként kapta el a betegséget, szó nélkül ennyi esze van hogy hazaviszi és mintha mi sem történt volna...

És benned ezek után kérdés hogy elhagyod-e?

Ha az én férjem veszélyeztette volna így a gyerekem nem csak hogy elhagynám ..... Az a minimum!!!!!!!!


Hangsúlyozom, imádom a férjem , de a gyerekem még ő se sodorja veszélybe!

2010. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:

Én meg azt tartom szomorúnak hogy velem vagytok elfoglalva.


Egyetlen egy, -ahogy a kérdező is mondta- orális szextől hogy kaphatna el vérbajt? Még az HIV-vírust sem ilyen egyszerű megkapni.!!!! egy orális szex és máris megvan....kicsit gondolkodjatok már. Azért mert ide belinkelsz egy anyagot, ami felületesen leírja, közel nem a valóság, mint feljebb leírtam.

Persze egy útszéli orális szextől akár hüvelygombát is átadhat a feleségének...

komolyan, kicsit tényleg olvassatok utána. Mélyebben.

amúgy mint írtam nem érdekel, itt van olyan nő, aki azt sem tudja miért kell eljárni évente a szűrésre. őket kéne felvilágosítani. nem engem.

2010. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:

A gyerekeimért én is mindenre képes vagyok. És inkább őket nézném, mint a férjemet.

Aki ilyet tesz, nem érdemel bocsánatot.

Csak a picivel legyen minden rendbe.

2010. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
akkor ne a linket olvasd, hanem a tankönyveidet....kissé sokat felejtettél már....
2010. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:

Wáááááááááá!!!!!!!!!!!

Menten megőrülök! Ilyen hülye nőt! Maradj vele! Hosszú még a nemibetegségek listája, gyűjtsd össze mindet!

A pasid is jó nagy barom, hogy holmi útszéli férgekbe dugogatja a lompit. Főleg óvszer nélkül...

Egy normális nő nem gondolkozna, hanem azonnal elhagyná.

Negyven valahány válaszolóból eddig egyetlen egy pasi volt, és ő védte be egyedül a férjedet. Jellemző...

2010. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:

Mióta tudja a férjed? Egyből elmondta,amikor az orvos diagnosztizálta?

Legalább 5 hónapja történt az eset-szerintem ennyi idő alatt már tudnia kellett volna,hogy baja van...


Ha napokat/heteket/hónapokat várt kockáztatva a gyereketek és a te egészségedet....Ilyen esetben azonnal kidobnám!


Ha egyből elmondta,akkor rajtad múlik a dolog.Megéri neked egy ilyen emberrel együtt maradni?Tudnál benne bízni és emberként tisztelni ezek után? Legközelebb rosszabbul is járhatsz ...


Több dolog is sántít a történetben:

-nem hiszem,hogy csak vagányságból(' a többiek is ezt csinálják') ilyen módon lépne félre valaki.Ráadásul tőled megkapott mindent testileg is a terhességed alatt(írtad,hogy együtt voltatok)

-biztos,hogy a többiekkel is ez történt? Vagy csak azért találta ki a párod,hogy mentegesse magát (a többiek vették rá,stb ).A többiek falazhatnak neki...Van párjuk?Egyikük vezetett,tehát nem lehetett olyan nagyon lerészegedve-legalább neki lehetett volna esze!Ez is arra utal,hogy vagy nem lehettek annyira részegek vagy csak a haverjai falaznak neki és ő k.rvázott egyedül.

-"útszéli lány mellett, aki nem stoppos".Ha annyira részeg volt,akkor hogy volt képes kifizetni a csajt? Lehet,hogy nem is hivatásossal volt együtt,de ez a történet így jobban hangzik -'haverokkal orális szexért fizettünk egy prostinak' -mint ez :' lefektettem egy csajt csak úgy'

2010. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!