Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád ezért? Vagy megbocsá...

Elhagynád ezért? Vagy megbocsájthatóű egy ilyen kaland?

Figyelt kérdés
Féléve a párom volt egy céges bulin, Vidéken voltak, bepiáltak és hazafelé (3an) megálltak egy útszéli lány mellett, aki nem stoppos volt. Orális szex történt. Aztán a párom (a többiek is) beteg lett. Szifilisz. Elment dokihoz, kezelik, de most nekem és a 4hóa babámnak is menni kell! Mivel voltunk együtt az eset óta, még terhesen, elképzelhető, hogy nem csak én, hanem a baba is beteg lett! Természetesen mélyen hallgatott a dologról, csak a baj miatt szólt róla. Képzelhetitek milyen lesz megjelenni a nemi beteggondozóban egy csecsemővel!? Tegnap mesélte el, azonnal elzavartam, de nem dobtam ki. Gondolnom kell a gyerekre is.
2010. máj. 2. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

14:04

lehet hogy a kérdező csak orálisról tud.jól lenne ha a bunkósságodat nem ide fejtenéd ki hanem máshol ahol a magadfajták vannak.


a válaszom pedig hagyd el ezt a b.rmot. gondolj a babára.ha fügsz tőle menj a szüleidhez.hagyd el ezt a férget

2010. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:

Azonnal hagyd ott!!!!!!

Normális vagy?

2010. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
Ha fél éve történt az eset, és képtelen volt elmesélni azonnal, és csak azért mesélte el, mert kiderült, hogy beteg, az nem érdemel bocsánatot. Pláne úgy, hogy tisztában kellett vele lennie, hogy prosti vagy nem prosti, de annyi vackot össze lehet így szedni, hogy elképesztő, pláne, ha babát vártatok és utána még terhesen képes volt veled szexelni. Hogy ennyi agya se legyen, az hitetetlen. Valószínűleg pontosan ennyit jelentesz neki sajnos, hogy terhesen megcsal, aztán megfertőz. Hagyd el. És remélem a babának semmi baja.
2010. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
82%

Ez neked kaland? Én adnék neki egy kalandot a bőröndjeivel és az összes cuccával együtt raknám ki...

Szerintem megérdemled a sorsodat, ha AZONNAL nem teszed ki...

Egyébként meg sajnálom, hogy megtörtént:( légy erőss!!!

2010. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
85%

Azért írd már meg a végeredményt, nemcsak, hogy kidobtad-e, de azt is, hogy fertőzöttek vagytok-e a babával



ja és gondolkodj el azon, hogyha jól számolom veled legalább 6 hónapja volt együtt, a tünetei meg a félrekefélés után pár héten belül jelentkeztek, ennek ellenére csak most szólt, veszélyeztetve ezzel téged és a gyerekedet

2010. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:
Most jöttünk meg a dokitól. Az én vérem is és a babáé is tiszta, tünet egyikünknél sincs. Ilyen esetben (csak a tanult eügyisnek mondom, bár jobb ha te az ágytál mellett maradsz ezzel a szakmai hozzáértéssel) a szokásos eljárás, hogy a partner is kap egy preventiv injekciót. Függetlenül attól, hogy fertőzött-e vagy sem. Én megkaptam ott a helyszínen. Mivel a kicsi még nagyon picike, nem volt biztos a dózist illetően a dokinő, ezért vele hnap mehetek a Heim Pál-ba a bőrgyógyászatra. Nagyjából megnyugtatott, hogy a baba már biztosan nem fertőzött, mert születése után a köldökvérből (többek közt) egy szifilisz szűrővizsgálatot is csinálnak. Szóval nála ez már a 2. szűrés, ráadásul 3hónap eltéréssel. Nekem 1évig (!) 3havonta jelentkeznem kell vérvételre és ha minden ok, akkor mondják ki, hogy semmi bajom.
2010. máj. 2. 18:47
 57/72 anonim ***** válasza:
34%

akkor mégsem kaptátok el amit a férjetek "orális úton".

Köszi a tippeket, hol maradjak :)

van nekem is egy tippem mit kezdj magaddal.

2010. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
100%

Na és a férjed vére tiszta?

Mert ha igen akkor én is bevállalom. Úgyis tapasztalt, meg az asszonykája mindent elnéz neki. Vagy mégjobb. Csináljunk egy hármast!!!

2010. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
És visszafogadod? Végül is ez a kérdés témája, nem?
2010. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
36%
Na kedves kerdezo, latod, hogy hanyan irtak ide? Mind nok. 1 kivetelevel. Es mind azt mondja, hogy hagyd ott. Na most ok mind azt hiszik, hogy oket nem csalja senki. Csak remelik! Tul hiszekenyek. Ennyi kozul biztos, hogy akad akit csalnak, vagy aki csal. Igen pont te aki most olvasod lehet hogy pont te is azok koze tartozol! Csinalnak az emberek nagyobb hulyeseget is az eletukben, mint amit a ferjed csinalt. Te legalabb rajottel, igaz nem a legkellemesebb uton, de te tudod min vagy. Ez a sok okostojas pedig csak probal "nonek" kiesni. Gyulolni a ferfiakat. Ugyis te tudod, hogy megerdemli-e a bocsatast vagy nem. Azt en sem tudom meg a tobbi sem. Gyerunk holgyek, johet a piros kezecskere a kattintas, ugyis csak azt tudjatok, ertelmes indokot irni pedig nem!!!
2010. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!