Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom h toltsem egyutt a...

Nem tudom h toltsem egyutt a baratommal a karacsonyt! Valaki valami jo tipp? 16/L

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek a baratom 10evel idosebb mint en 16vagyok es a karacsonyt egyutt szeretnenk tolteni 7honapja vagyunk egyutt csak anyukamek nem engedik h egyutt toltsuk meg azt sem h napkozbe lemenjek nem hogy meg ottaludjak nem fogadjak el a korkulombseg miatt nagyon jol megvagyunk 1x sem veszekedtunk meg minden nap talizunk suli utan anya tudja apum nem.

Nem tudom h a karacsonyt h beszeljem meg veluk h egyutt tolthessem a baratommal mert vele szeretnek tolteni minimum 1napot!!

Valaki valami jo otlet!??


2016. dec. 17. 21:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Buta vagy, írni nem tudsz, a szüleidet semmibe veszed és egy olyan lúzer dönget, aki nem kap nőt a saját korosztályából.

Szánalom lvl 100

2016. dec. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátoddal nyilván van valami gikszer, normális 26 éves férfi hasonló korú nőt keres,mint saját maga. Ennyi idősen nagyon sokan házasodnak már,esetleg gyereket vállalnak. Úgyhogy nagyon furcsa,hogy veled áll le,akinek még az érettségi is több év múlva lesz.Pedig ő már évek óta dolgozik..

Nekem ne mondd,hogy minden rendben van a pasival..Oka lehet,hogy a korosztályában nem tud becsajozni.

Egyébként ha annyira komoly a kapcsolat,akkor miért nem vállalod fel otthon és mutatod be? Mert ez így elég gáz,hogy apukád nem is tud róla,mégis elvárnád,hogy együtt aludhass vele és vele karácsonyozhass.

Először talán be kéne mutatni a családnak,nem titkolózni.

Én szülőként abba mennék bele,hogy a karácsonyi ebédkor átjöhessen a barátod.Megkajálunk,beszélgetünk aztán tipli haza.

Az kizárt,hogy te egész napokat nála tölts ennyi idősen,ő jöhetne át.

2016. dec. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Gyerek vagy még, otthon a helyed, nem egy felnőtt férfi ágyában! Amúgy meg amíg annyi érettség sincs benned, hogy apádnak beszámolj a kapcsolatodról, mégis hogy várhatod el tőlük, hogy szó nélkül elengedjenek? Inkább előbb nőj fel, aztán pasizz!


30/N

2016. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy egyáltalán találkozhatsz vele.

karácsonykor otthon a helyed, nem egy felnőtt pasinál 16 évesen.

Nem véletlen nem tudja apád!

2016. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Apád helyébe a s. Zart is kiverném belöled-a pedofil hajlamu pasidból+anyudból hogy méng én dolgozok addig megy a hülyeség othon... Am karácsonykor a család az elsö kis tudatlan
2016. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
16 évesen a szüleiddel töltsd a karácsonyt. Egyébként ha apukád nem tud róla, hogyan is gondoltátok ezt az egészet? Előbb vallj színt, mutasd be nekik, aztán majd meglátjátok. De valami gikszer tényleg lehet, 26 évesek nem gondolnak komolyan tizenéves lányokat.
2016. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van vmi fejlemény, kérdező?
2016. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!