Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám csalja apukámat?

Anyukám csalja apukámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyre gyanúsabb hogy anyukámnak van valakije.

Egy csávóval beszélgetni szokott facebookon.

Mondta h régi ismerős egy faluban éltek.

A múltkor a telefonom benne maradt az ő messengerébe.

És pont laptopozott és beszélgettek.

Nem hagyott nyugodni a gondolat.

Bele néztem a beszélgetésbe.

Valami találkozóról volt szó.

Anya ki szokta törölni az üzeneteket.

Éjszaka azt álmodtam hogy anya nem törölte ki az üziket és apa meglátta.

Ler.bancozta.

A többire nem emlékszem.

Most haza jött apa és a második mondtata az volt hogy :Nem tudod megnézni hogy anyád kivel csetelt még tegnap 11órakor?

És látszott apán hogy gyanús neki valaki.

Már teljesen kisírtam a szemem.

Félek hogy e-miatt az ..... csávó miatt tönkremegy a családunk.

Segítsetek légyszives mit tegyek.



2017. jan. 27. 16:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
Csak 12 éves vagy. Kápzeld az emberek, ha különböző neműek is, előfordul, hogy beszélgetnek, találkoznak, ez nem azt jelenti, hogy szexelnek is, meg, hogy anyád elhagy benneteket. Apád hibája, hogy így belerángat ebbe és kérdezösködik, normális szülő, ha féltékeny azt a házastársával beszéli meg. Nagy eséllyel nincs szó semmilyen megcsalásról, de az igazat megvallva ha lenne, azt te tudnád a legkevésbé megakadályozni, úgyhogy inkább maradj ki ebből és foglalkozz a saját dolgaiddal.
2017. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
11%
Utolsóval értek egyet. A gyerek dolga is, hogy a szüleik csalják-e egymást. Hiszen az egész családot érinti. Egy nőnek pedig, ha nincs k..válkodni valója, akkor nem titok kivel beszélget, találkozik. Szóval jogosan gyanús. Nekem is csúnyán összevesztek egyszer a szüleim. Természeten beleavatkoztunk testvéremmel. Sikerült is őket kibékíteni. Azóta megint boldog pár. Nem bántuk meg. Ha nem szólunk bele, mert néhány idiótára hallgatunk, akik szerint a gyereknek nincs köze hozzá, lehet elváltak volna.
2017. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
2%
* utolsó előttivel értek egyet
2017. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Olyat írt neki a csávó hogy "Jó volt veled a szex" "Kívánlak" "Mikor lesz a kövi tali"

Attól hogy 12 éves vagyok rám is tartozik!

Én is családtag vagyok

2017. jan. 27. 16:48
 15/36 anonim ***** válasza:
16%
minden 2-3 "családban" félrekúr valamelyik de manapság már a nők behozták a lemaradást. "Félek hogy e-miatt az ..... csávó miatt tönkremegy a családunk." nem a csávó miatt megy tönkre a család hanem a félrekúró miatt de így még jobb is mit egy kamu családban élni
2017. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha ezt írta, akkor meg már nincs mitől megvédeni anyádat. Gondolkozz már egy kicsit, egy felnőtt ember nem a 12 éves lányától fog megcsalás kérdéskörben tanácsokat kérni. Nem tudsz semmit csinálni. Az is lehet, hogy apád már évek óta csalja anyádat, nem tudhatod.
2017. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el, kedves kérdező, nem szórakozásból írtam. Az én szüleim is elváltak, keresztülmentem azon is, amin te, csak nekem az apámmal volt ugyanez. Végignéztem, ahogy szétesett a családunk. És képzeld, elég nagy szerepem volt benne, mert nem tudtam nem beleütni az orrom a dolgukba.


És egyetértek az utolsóval. Egy megcsaláshoz két ember kell. És ahol ez előfordul, ott nem egy 12 éves KISGYEREK fogja megoldni a dolgokat

2017. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
38%

Hát ez szerintem bukó, apukádat teljesen hülyének nézni.

Sajnállak téged is meg apádat is, a legjobb pedig, hogy téged hibáztatnak.

Teljesen természetes, hogy egy gyerek nem fogja végignézni az egészet, egyértelmű hogy tudni akarja, hogy akkor mi van, mivel őt is érinteni fogja.

Aki ezt nem érti, az gondolkozzon el.

2017. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
54%
#18 te pedig azon gondolkozz el, hogy mégis mi a fészkes cseresznyét tudna tenni 12 évesen az ellen, hogy elváljanak a szülei, akik amúgy (legalább egyik oldalról) csalják egymást.
2017. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
47%

Kamu a kérdés.

Vagy ha nem az , akkor se egy tizenkét éves akarja rendezni a felnőttek ügyeit. De meggyőződésem hogy kamu. Mert egy felnőtt férfi majd pont a tizenkét éves lányát kéri meg, hogy nézze meg kivel beszélt a neje, mikor ő maga is hozzáfér a géphez.


Az a rész különösen tetszett hogy "Éjszaka azt álmodtam hogy anya nem törölte ki az üziket és apa meglátta.

Ler.bancozta. " Túljátszottad.


De még ha feltételezném is hogy igaz amit mondasz: Akkor apád egy gyenge, gerinctelen alak aki a gyerekét belevonja egy ilyen helyzetbe... nem férfi.

Nem, nincs közöd a szüleid szexuális életéhez, max a feszültséghez ami közötök van, de akkor sem kémkedhetsz a szüleid után. (egyébként hogy is maradt a telefonod más messengerében?)


Attól hogy anyád esetleg félrekefél, még nem fogja elhagyni a családot, max elválnak, és sanszos hogy ő kapja meg a felügyeleti jogot. És a válás is rendben van, mert egy felnőtt sem kötelezhető arra hogy egy rossz kapcsolatban maradjon csak mert gyereke van.


Ami pedig az állítólagos szerető szövegét illeti... kamasz az illető hogy ilyeneket ír?

2017. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!