Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám csalja apukámat?

Anyukám csalja apukámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyre gyanúsabb hogy anyukámnak van valakije.

Egy csávóval beszélgetni szokott facebookon.

Mondta h régi ismerős egy faluban éltek.

A múltkor a telefonom benne maradt az ő messengerébe.

És pont laptopozott és beszélgettek.

Nem hagyott nyugodni a gondolat.

Bele néztem a beszélgetésbe.

Valami találkozóról volt szó.

Anya ki szokta törölni az üzeneteket.

Éjszaka azt álmodtam hogy anya nem törölte ki az üziket és apa meglátta.

Ler.bancozta.

A többire nem emlékszem.

Most haza jött apa és a második mondtata az volt hogy :Nem tudod megnézni hogy anyád kivel csetelt még tegnap 11órakor?

És látszott apán hogy gyanús neki valaki.

Már teljesen kisírtam a szemem.

Félek hogy e-miatt az ..... csávó miatt tönkremegy a családunk.

Segítsetek légyszives mit tegyek.



2017. jan. 27. 16:06
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, csak 14 voltam. azóta 13 év telt el. Az akkor 5 éves húgom miatt nem szóltam apának. Még mindig egy család vagyunk szerencsére! És örülök hogy nem szóltam bele az életükbe! De gondold végig ha szólsz rosszabb , vagy jobb lesz a helyzet!
2017. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Sok erőt kívánok a következő időszakhoz! Átéltem 10 éve és most is ez a helyzet itt nálunk, de most már válnak is. Saját érdekedben és tapasztalatból mondom,hogy ne akarj beleavatkozni a történtekbe, ne kutakodj,magadnak okozol fölösleges fájdalmat,inkább próbálj mindkettejükkel beszélgetni, hogy mi miért történhetett. Senki nem lát bele a szülei kapcsolatába teljesen, nem értheti a miérteket, ha csak a látszat alapján ítélünk. Én anno megpróbáltam beleavatkozni,segíteni anyámnak, szembesíteni apámat,de a békülés után,amikor már napirendre tértek a dolog fölött, az amúgy sem rózsás kapcsolatom apámmal végleg megromlott és jóformán csak én kerültem ki vesztesen.Annak ellenére,amit anyukád csinált,még szerethet téged. Kitartást!
2017. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

10:50

"Amúgy meg képzeld el, hogy nem csak félrekefélő nők járnak gyakorira"


Csak éppen nem mindegy, hogy egy ablakon kiöntik a mosogatólét, vagy beöntik.

(Ha egyáltalán megérted ezt a hasonlatot a nagy férfigyűlöletedben!)

2017. jan. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ez a szüleid dolga, nem a tied. Ezer oka lehet annak, ha félremegy anyád, lehet apád keze is vastagon benne van, sőt. Kettőn áll a vásár. Nem ítélkezhetsz felettük. Ez az ő házasságuk, nem a tied. Én apám is félrekúrt, nem szóltam bele az életükbe, ő dolguk.
2017. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Mi a f....nak hazasodik és vállal gyereket az olyan, aki csak a maga érdekét nézi? Még pár év és a bejövő iszlám megoldja ezt. Vagy a szexrobotok.
2018. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ha jó fizikumú a papád, vagy járatos a küzdősportokban, nézd ki, kivel csalja meg anya és áruld el apãnak, hagy igazítsa el a csãvót. De ettől a probléma mėg nem lesz megoldva, vegyél az aliexpress.com-on a secret formula potenciafokozó porból és keverj 5 grammot apa ételébe. Utána senkinek nem lesz esélye apa mellett anyánál és anya újra rajongani fog érte. ( ez komoly tanács, kipróbálva, ha bírod apa bizalmát, avasd be őt is)
2018. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!