Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám csalja apukámat?

Anyukám csalja apukámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyre gyanúsabb hogy anyukámnak van valakije.

Egy csávóval beszélgetni szokott facebookon.

Mondta h régi ismerős egy faluban éltek.

A múltkor a telefonom benne maradt az ő messengerébe.

És pont laptopozott és beszélgettek.

Nem hagyott nyugodni a gondolat.

Bele néztem a beszélgetésbe.

Valami találkozóról volt szó.

Anya ki szokta törölni az üzeneteket.

Éjszaka azt álmodtam hogy anya nem törölte ki az üziket és apa meglátta.

Ler.bancozta.

A többire nem emlékszem.

Most haza jött apa és a második mondtata az volt hogy :Nem tudod megnézni hogy anyád kivel csetelt még tegnap 11órakor?

És látszott apán hogy gyanús neki valaki.

Már teljesen kisírtam a szemem.

Félek hogy e-miatt az ..... csávó miatt tönkremegy a családunk.

Segítsetek légyszives mit tegyek.



2017. jan. 27. 16:06
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%

Leveleztem a kérdezővel és nem kamu a kérdés! Ha valakinek problémája van miért kell egyből azzal vádolni hogy hazudik?

Sok agyatlan ember van itt...

2017. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
9%

"hogy mégis mi a fészkes cseresznyét tudna tenni 12 évesen az ellen"



Te tényleg ostoba vagy.

2017. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
82%
#22 és azt is meg tudnád mondani, hogy miért?
2017. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

NEM KAMU!!!!

ELHIHETED ILYENNEL NEM VICCELNÉK!!!@

2017. jan. 27. 17:26
 25/36 anonim ***** válasza:
82%

"Bele néztem a beszélgetésbe.

Valami találkozóról volt szó."


Aztán:


"Olyat írt neki a csávó hogy "Jó volt veled a szex" "Kívánlak" "Mikor lesz a kövi tali" "


Érdekes, hogy csak akkor jutott eszedbe ezt leírni, miután néhányan igen logikusan levezették neked, hogy nem biztos, hogy anyád félrejár.


Na?

2017. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ha anyukád már találkozgat valakivel akkor nem lehet túl sok mindent tenni. Nem hiszen, hogy van még mit megmenteni. Gondolom elhidegültek egymástól apuddal, vagy anyukád klimaxol és ez az agyára ment.

Előbb utóbb úgyis kiderül vagy lebukik, főleg ha apukád sejt valamit. Ne hazudj neki, mondd el amit tudsz ha kérdezi, de te ne próbálj meg tenni semmi ez ügyben. Úgysem tudod te helyrehozni.

2017. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
11%

"Attól hogy anyád esetleg félrekefél, még nem fogja elhagyni a családot, max elválnak, és sanszos hogy ő kapja meg a felügyeleti jogot."

Elég szomorú, hogy ilyen esetben is az anya kapja inkább a felügyeleti jogot. Egy gyereknek nem erkölcstelen k..rva minta kellene.

Nem az apa gerinctelen, hanem az anya. Mondja el mi baja, ne félrekeféljen és hazudozzon rendszeresen. Gondolom jól jön a férj pénze, de mellette viszket a 3,14na is. Pedig megérdemelné a férj, hogy találjon egy normális nőt helyette. Mert aki ennyire tisztességtelen, az nem tekinthető rendes nőnek.

2017. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!

Sajnos itt minden nő aki szintén csalja a párját, alapból védi anyádat és a félrek úró nőket. Ne hallgassál rájuk, hanem szóljál apádnak. Talán ő még tud beszélni anyád fejével, hátha visszajön az esze. Jó lenne, ha tudatnátok vele, hogy ő csak addig kell a szeretőjének, amíg szexelnek. Ha esetleg elválnak, már egy gyerekkel együtt nem fog kelleni a pasasnak. Na akkor jön el majd anyádnak az igazi cumi.

Javaslom, hogy addig se adjál puszit anyádnak, mert nem tudhatod, hogy éppen mit is csinált a szájával, mielőtt hazajött hozzátok...


Amelyik nő szintén csalja a párját, most nyugodtan lepontozhat.

(A lepontozás bizonyítja majd, hogy igazat írtam.)

2017. jan. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
33%

22 és azt is meg tudnád mondani, hogy miért"


Minek? Úgy is megmagyarázod a hülyeséged.

12 éves, ismétlem 12 éves, kétségbeesett, próbál tenni valamit.

Tudom, te ennyi idősen elég érett voltál, csak megrántottad a vállad.

Ő nem ilyen csúcszupersztár mint te.

Fogadd el, és ne okoskodj.

Egyébként meg igaza van az előttem írónak.

Félrekefélő nők lázadoznak itt.

2017. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
36%

Nem, tényleg kíváncsi vagyok, miért.

Próbálkozhat, kavarhatja ő is a szart, de akkor majd ő issza meg a levét. Azért írtam azt, amit, mert már én is keresztülmentem ezen, és hidd el, sokkal rosszabb lett a végeredmény, mintha csak szimplán meghúztam volna a vállam.

Amúgy meg képzeld el, hogy nem csak félrekefélő nők járnak gyakorira. Bár igazad van, te biztos jobban tudod, hiszen te is olyan marha okos vagy, hogy belátsz a számítógépek másik oldalára is.


#8 és 17 voltam.

2017. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!