Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék innen minnel...

Hogy tudnék innen minnel hamarabb elkerülni? 17/L

Figyelt kérdés

Nem bírom már tovább az öngyilkosság gondolata mindig itt van a fejemben mert úgy érzem ez az egyetlen kiút.


Az állapotunk nagyon rossz, mindig is rossz volt de ahogy telik az idő egyre rosszabb lesz.

Nem tudom hogy hogy jutottunk el idáig.

Ott tartunk hogy kb semmilyen számlát nem fizetünk mert mindent kikötöttek.

Ruhát egyáltalán nem vesznek , de nagyon gáz már hogy inkább nem megyek sehova mert nincs egy normális ruhám se cipőm.

Van mikor napokig nincs se wc papír se sampon a betétrol már nem is beszélek.

Erről a dologról senkinek se beszélek mert szégyellem de igazából nincs is kinek mivel otthagytam az iskolát és már barátaim sincsenek.

Szerintetek ha írok emailt a legközelebbi gyermekotthonnak akkor elvennének innen?

Többször is volt már nálunk a gxámügy mert apám alkoholista és mikor részeg volt nagyon sokszor kihivtuk rá a rendőrséget ők meg jelentették a gyámügynek.

Nem mertem nekik őszintén beszélni mert féltem hogy megvernek érte.

Meg mondom ezt en nagyon szégyellem ami van.

Nem tudom hogy megy ez, de nem bírok ki itt még egy évet.

Segítsetek


Igen, internet az van, és aki kötekedni akar az ne írjon nincs kedvem vissza írogatni.


2017. febr. 7. 23:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

"Nem telefonról írsz, az ugyanis nem így néz ki. "


Telefonról is lehet hibátlanul írni, aki meg nem tud, az klavival sem tud.

2017. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

Internet pár ezer ft, egy hónapra, 1-3000 ftért is lehet. Ételt, fűtést, ilyeneket fizetni több tízezer forint.


Mi olyan nehezen érthető ebben?

2017. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a legközelebbi Gyermekjóléti szolgálathoz és kérd hogy segítsenek. Gyermekek átmeneti otthonába hamarabb bekerülsz mint átmeneti nevelésbe. Van egy pár gyerek aki maga kérte hogy oda kerüljön. A Gyermekjólétiben kér ruhát, cipőt általában tudnak adni. Lehet nálunk kérni élelmiszer segélyt és bevásárolnak nektek.
2017. febr. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

Miért hagytad ott a sulit, ha nem mentél dolgozni?

Ilyen esetben sokan otthagyják, de azért mert teljes állásban dolgoznak.

Így soha nem fogsz tudni elköltözni és kiszakadni onnan. Nyolc általánossal mit akarsz a jövőben csinálni?

2017. febr. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
Mi akadályoz meg benne, hogy elmenj dolgozni? Semmi, úgyhogy hajrá! Gyárba bárkit felvesznek, érettségi sem kell hozzá.
2017. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
Ezt már megkérdezted többször is. Miért nem mész el dolgozni? Gyárba biztos felvesznek. Ülsz otthon és várod a sült galambot? Azt hiszed majd itt megszán valaki és utal neked pénzt? Az ilyen emberek meg sem érdemlik a segítséget, akik tenni nem akarnak azért, hogy jobb legyen. De ha a gyár nem jó, akkor prostinak is elmehetsz. Akkor majd gazdag leszel.
2017. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Menj gyárba máshova úgysem vagy való otthagytad az iskolát 8 általánossal mit vártál?Hogy majd aranyéleted lesz? Vagy normális? Elfelejtheted minimum kell egy szakma ahhoz hogy normálisan élj a mai világban nehéz lesz neked ebben a világban elrontottad már az életedet.És nyugodtan lelehet pontozni meg lehet azt mondani hogy mekkora egy köcsög vagyok ez az igazság.
2017. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, aki azt írta, hogy dolgozzon, azt lepontoztátok...
2017. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%
Mi van kérdező fájt a sült galambos válaszom?
2017. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes aki az internet elérhetőségről ìrt azt is lepontonztàk. Sok szemellenzős fsz!
2017. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!