Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttad már meg a szüleidet,...

Láttad már meg a szüleidet, vagy hallottad már a szüleidet sz_xelni? És ha igen, akkor ez hogy érintett?

Figyelt kérdés

Én is voltam már régen így..2szer is,hogy hallottam őket.Én azért költöztem el másik szobába,hogy hadd csinálják,amit akarnak.Engem nem érintett a dolog különösebben,bár sosem felejtem el egyik esetet sem.

Téged ez a dolog hogy érintett,hogy véletlenül rajtakaptad őket,vagy hallottad őket?

Nemet,kort nem kell írni...:D


2010. máj. 8. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Egy kissé unalmas már ez a kérdés,az imént veséztük ki.

Egyébként személyes véleményem,hogy a szülők két felnőtt ember,magánélettel,és intim szférával.Ezt el kell fogadni.Ha meg esetleg valamit úgy csinálnak,hogy az engem netán zavar,akkor kulturáltan,finoman célzok rá.Számon kérni és hisztizni viszont nincs jogom,és gyerekesen sem kell viselkedni.

2010. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
De, egyszer 9 évesen rájuk nyitottam... már pont befejezték a dolgot, és csak annyi volt, hogy meztelenek voltak mindketten. A mai napig tisztán emlékszem rá :D elég vicces volt. Hallani sosem hallottam őket.
2010. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

mellettük van a szobám..hallom őket néha,de ojankor fülhalgató a fülbe:D

egyszer volt hogy nem számitottak rá h 10 órakkor elmegyekk feküdni.általába éjfél felé megyek addig meg bömböl a zene nállam:D..megyek végig folyosón és tök hangosak voltak..:D

egy kicsit fura élmény..és lehetnének halkabbak mert hát néha így anyuról meg nevelőapumról csak ez jut eszembe:D

de hát ezek a mai fiatalok..ki várná el tőlük h halkabbak legyenek? :))))))

14L

2010. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

jah kiskoromban rájuk nyitottam :D

aztán elkezdtem sírni mert lefektettek aludni és bezárkóztam és féltem h mi van xD most már igy vicces :D

de nem akarnám még egyszer látni őket ilyen helyzetben..xD

2010. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

bezárkóztak*


elnézést :D

2010. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

idegesítő és kellemetlen. én olyan 10 éves lehettem... mai napig emlékszem, mert vékony faajtó volt a két szoba között... anyám nyögött. :S

néha a párom szüleinél alszunk. a múltkor hallottam, ahogy köhög az anyukája... na mindjárt gondoltam magamban, ha ez így áthallatszódik, akkor biztos mi is... úhh... :D


24L

2010. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
csak hallottam de szörnyű volt.hiába céloztam,hogy talán halkabban kéne de nem.el is költöztem otthonról.nekem kellemetlen volt.
2010. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Velem ugyan az volt,mint a 16:45-össel,nagyon kicsi voltam még,de sose felejtem el:D Akkor sírtam,de fogalmam sincs miért,mondjuk biztos csak mert még kisgyerek voltam,de nagyon vicces így utólag,hogy ezen sírtam:D:D
2010. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Igen, olyan 13 lehettem, mikor hallottam anyámat, meg a nevelőapámat. Anyám visítozott, annyira gusztustalan volt, holott tudták, hogy a másik szobában vagyok. Utána alig tudtam rájuk nézni, még most is kiráz a hideg.
2010. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
én is halottam már ahogy anyám mondaj h még egy kicsit ezaz csináld.. xD ez nagyon durva.és annyira volt csak hangos h 2 zárt ajtó mellett felébredtem rá!! :D:S
2010. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!