Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttad már meg a szüleidet,...

Láttad már meg a szüleidet, vagy hallottad már a szüleidet sz_xelni? És ha igen, akkor ez hogy érintett?

Figyelt kérdés

Én is voltam már régen így..2szer is,hogy hallottam őket.Én azért költöztem el másik szobába,hogy hadd csinálják,amit akarnak.Engem nem érintett a dolog különösebben,bár sosem felejtem el egyik esetet sem.

Téged ez a dolog hogy érintett,hogy véletlenül rajtakaptad őket,vagy hallottad őket?

Nemet,kort nem kell írni...:D


2010. máj. 8. 16:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem láttam, hallottam sosem.

Nem egészen a kérdéshez tartozik, hogy 5-6 évesen rányitottam valaki(k)re a vécéajtót egy vasutállomáson lévő vécébe. Meglepetésemre 2-en voltak, méghozzá 2 nő sz_x közben... Egy 5-6 éveshez illő módon felmértem a helyzetet, a szám tátva maradt, az agyam járt, egyikük kedvesen nézett rám, másikuk mint egy alkalmatlan betolakodóra mérgesebben, és kis idő után úgy döntöttem, magukra hagyom őket, az ő dolguk, és becsuktam az ajtót. Már akkor elfogadtam a másságot, ez azóta is így van... :)


Egyébként csak azt nem értem, hogy azt írják, a gyerek előtt kiskora óta nem kellene takargatni a nemiséget, hogy ne legyenek majd gátlásai emiatt, hát ahhoz képest itt mintha mindenki megborzongott volna... Most akkor mi van?

2010. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Amikor még nagyon kicsi voltam egy szobában aludtam a szüleimmel,de külön ágyban.Volt,hogy nem tudtam aludni és láttam őket,de ők nagyon diszkrétek voltak,semmi hangot nem adtak ki.De engem nagyon megrázott ez az élmény.
2010. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Én hallani halottam már őket.

Egyik hajnalban nem tudtam aludni és valami nyikorgásra lettem figyelmes.Elkezdtem fülelni az ágyamban amikor már nyögéseket is hallottam=)

2010. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kedves 17.12-es...én is így jártam az egyik alkalommal.A másik az volt,ami a 17.15-össel is.

Mesélnétek arról is,hogy milyen extrémebb helyzetet hallottatok ismerőseitektől ebben a témában?:P

2010. máj. 8. 17:18
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
igen,olyan 8 éves lehettem
2010. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Most miért kell lepontozni? Mert gusztustalannak tartom? Nem mindenkinek egyforma a tűrőképessége.
2010. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%

Velem sokszor volt már ilyen,de nem anyáékkal:D

Múltkor elmentem bulizni,3 wc volt.

1be tudtam h vannak,a 2-ba kopogtam,és semmi.benyitottam,és egy lány orálisan elégített ki 1 pasit,közben a lányt hátulról küldték.Azóta csak akkor megyek be ha látom,hogy valaki előttem kijön..

2010. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt még ilyen, szerencsére... Viszont pont nemrégiben volt, hogy bementem a szobájukba valamit kihozni, és ott volt az éjjeli szekrényen egy meggyes síkosító. Én még ettől is nagyon kiakadtam, pedig már 20 múltam. Ha akció közben láttam volna őket, tuti hogy sokkot kapok.
2010. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
sosem hallottam és sosem láttam öket. De szerintem nem igazán zavart volna, hiszen kiskoromban egy ideig velük fürödtem, ráadásul tudtam hogyan születik a gyerek, sosem áltattak azzal, hogy a gólya hozza meg ilyen baromságokat. Tehát tudtam, hogy ök is csinálják, csak azt nem, hogy mikor és hogyan. De nem foglalkoztatott a téma túlságosan.
2010. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

En szuleimet nem hallottam...


Am sogornom meselte egyszer, hogy nagyba elvoltak batyammal, s apam epp hazaert a horgaszatbol, kicsit spiccesen, es rajuk nyitott... Persze gyorsan szetugrodtak, lepedo magukra, meg minden... de apum mint irtam kicsit be volt love, igy nem kapcsolt :))

Elkezdte meselni batyamnak mekkora nagy pontyot fogott, meg mindenfele horgaszstoryval jott elo... sogornom meg batyam meg csak ott lapultak meztelenul :D


Viszont tesomekat hallottam mikor keszitettek az unokaocsit :)

2010. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!