Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vallásos család? Ismertek...

Vallásos család? Ismertek ilyet? Milyenek ők?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 09:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
4%

#27

Szűklátókörű, ostoba, a semmire alapozottan felsőbbrendű kijelentés.

2017. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
30%

Unokanővéremék hordják a gyerekeket templomba, meg ők is mennek, de abszolút laza, nyitott család, bármiről tudunk beszélni.


Ex szülei tabuként kezeltek mindent, ami szex, csók, testiség, mikor kiderült, hogy vallástalan vagyok, akkor kapásból szájhúzás, majd jó, keresztelkedj meg, aztán mikor rájöttek, hogy nem fogok, akkor lassan elmartak a fiacskájuk mellől.

A nagyanyja még apámra is rászállt, hogy beszéljen a fejemmel - holott babakoromban ő volt, aki leginkább szabad döntést akart nekem hagyni ebben.


Szóval van ilyen meg olyan is :)

2017. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
21%
Egyedem Begyedem nem tudom miért van ilyen szépen lepontozva, pedig igaza van. A vallásosság azt jelentené, hogy úgy éljenek, ahogy a vallás, vallási vezető, szentkönyv, előírások, akármi megszabja. Az pedig a legtöbb vallásnál ilyen "ideális" magatartást ír elő. Az, hogy sokan nem így élnek, csak annyit jelent, hogy ők nem vallásosak, csak annak tartják magukat.
2017. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
82%
A mi caládunk vallásos. Teljesen normálisan élünk, nem vagyunk elvakult, megszállott fanatikusok, ha ilyesmire gondolsz, nem erről beszélünk a szomszédoknak, munkatársaknak, és nem utálkozunk azokon, akik másban hisznek, vagy épp semmiben. Ha valaki erre konkrétan rákérdez, persze elmondom, miben hiszek, de ha nem, akkor eszembe se jutna erről bárkinek előadást tartani.
2017. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
88%
Én most csak azon tudok csodálkozni, hogy ki pontozhatott le mindenkit, aki elmondta a véleményét, tapasztalatát. Nagyon jók vagytok, komolyan. Ráadásul olyan válaszok is le vannak pontozva, amelyek abszolút jók.
2017. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Mi azok vagyunk, és szerintem teljesen normálisak, nem szoktunk nyilvánosan téríteni, ha mások kérdeznek, elmondjuk. Kicsi korunk óta járunk templomba, sosem éreztük kényszernek, jó volt a közösség, én szerettem, hét évig ministráltam is. Persze vannak a faluban, akik lenéznek minket, különösen apá
2017. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
52%

Véletlen elküldtwm. Szóval sokan lenézik apát, mert nem szokta magát részegségig leinni, meg nem csalja anyát. Merthogy az én kis falumban sokak szerint ettől számít valaki normálisnak, pedig szerintem pont nem, de mindegy.


Szerintem teljesen átlagosak, és normálisak vagyunk, én is keresztény szellemben szeretném majd a gyerekeim nevelni.

2017. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!