Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósomék nálunk voltak...

Anyósomék nálunk voltak vacsizni. Minden rendben volt, de nekiállt mosogatni, és beszélgetünk a keresztlányomrol (hugom lányárol) hányszor voltam érte az iskolába! Beszolt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondta ja bezzeg hányszor mentem el a keresztfiamért a bölcsibe(párpm testvérének a kisfia)?Én meg mondtam neki ja én mondtam az anyukájának hogy elmegyek érte de ő mindig mondta most ezért nem kell,most meg azért nem kell!

Milyen jogon jön ő ahhoz hogy beszoljon?A párom viselkedése is egy nagy nulla volt!Nem állt mellém!


2008. okt. 11. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, nem akartalak megbántani, de abból, amit írtál konkrétan ezt lehetett leszűrni. Ha végig olvasod, látni fogod. Nem látok csak annyit, amennyit leírsz!
2008. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Te neharagudj amiért igy rád förmedtem!Nem rajtad kellene kiélnem a dühömet!Csak tudod az mikor valakiért mindent megteszel és utánna belédruugnak(vagy lehet csak én érzem ezt?) akkor már nem tudom eldönteni miért is vagyok bent egy kapcsolatban?!
2008. okt. 11. 21:05
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Látod, nem is kell segítség, mert te is tudod, hogy mit kellene tenned!:)

Egyébként nem haragszom.

2008. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
kÖSZI!:)
2008. okt. 11. 21:08
 15/18 anonim ***** válasza:
87%
Nyilvánvaló, hogy a saját testvéred gyereke érzelmileg közelebb áll hozzád, mint a párod testvérének a gyereke. Ez teljesen természetes, mindenki nézzen csak magába. Nem értem ezt az odaköltözést, most akkor a párod 1 hétre odamegy anyjához, amíg elutazol? Az Ég mentsen meg midenkit egy ilyen anyóstól, aki kötekedik olyan dolog miatt amihez semmi köze. Ahhoz, hogy ki mellé áll a párod, csak annyit tudok mondani, hogy általában nem azért nem állnak a nő mellé mert az anyjuknak adnak igazat, hanem azért, mert egyik oldalra sem akarnak állni, mégpedig azért, mert mindkét nőt szereti. Tudomásul kell venni, hogy az anyja, akármilyen is. Nekem is volt gondom anyóssal, de szerencsére úgy 1 éve valahogy helyrejött a kapcsolatunk, olyan szinten hogy nekem kell szólnom hogy jöjjön már, ha látni akarjuk. :D Szerencsém van.
2008. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%

Én úgy gondolom, hogy egy nőnek meg kell tudnia védenie magát szóban, legyen az anyós, vagy bárki más és nem szabad folyton a férfire támaszkodni, de én a férjed helyében két lábbal rúgtam volna ki anyucit a házból.

Mindenképp beszéljétek meg a dolgot, de ha anyuci fontosabb neki én biztos nem maradnék mellette.

2008. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát anyósgonddal nem vagy egyedül:)))

Szerintem próbáljatok egyszer leülni megbeszélni ezeket a dolgokat,hogy ki mit vár el a másiktól,tisztázzátok a határokat.Az teljesen természetes,hogy a tesód gyereke közel áll hozzád,jól is van ez így.Nem jelenti azt,hogy ne szerethetnéd a férjed rokongyerekét is,de ez nagyban múlik a szülőkkel való kapcsolatotokon.A lényeg,hogy mindenki tartsa tiszteletbe a másik magánéletét,érzéseit,és próbáljon otthon söprögetni ne a más portáján.Mondd meg anyósnak,hogy te sem avatkozol semmilyen mértékben a dolgaikba,tegye ezt ő is.Felnőtt emberek vagytok,jogotok van úgy élni az életeteket ahogy nektek tetszik.A párodnak pedig ideje eldöntenie,hogy hol is a helye.Anyuka szoknyájaszélén,vagy a felesége mellett.

Abból amit leírtál én arra gondolok,hogy vele is nagyon el kellene beszélgetnetek a közös jövőtökről.


Minden jót,üdv

2008. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, már nem tudom, hányadik kérdésedet olvasom itt az oldalon. Mind a 10 éves rossz kapcsolat, a gyermektelenség, a keresztlányod, és az anyósod körül forog. Azt hiszem, ezen a fórumon nem tudjuk megoldani ezeket a súlyos családi problémákat, valahogy velük kellene rendezned a dolgot, mert ahogy elnézem, elég nagy zűr van a lelkedben, Te nem vagy boldog ebben a kapcsolatban, és azt hiszem, egy kicsit jobban ragaszkodsz a keresztlányodhoz (7 éves,ugye), mint amennyire "egészséges" lenne. Ha nem tévedek nagyot, de azt hiszem, nem....

Szóval, tényleg jó, hogy így leírod (vagy inkább "kiírod"??) magadból a bánatodat,de ettől nem oldódik meg semmi. Bocs, hogy ezt leírtam, de én így látom. Igazából egyedül a család gyermek tagjaival érted jól meg magad, emiatt nem érdemes fenntartanod egy rossz kapcsolatot. (szerintem)

2008. okt. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!