Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legkorábbi emlék, amit...

Mi a legkorábbi emlék, amit még fel tudsz idézni gyerekkorodból?

Figyelt kérdés

De arra is kíváncsi vagyok,hány éves voltál akkor,ill hogy most mennyi vagy?

Nekem az emlékeim 3-4 éves koromtól régebbről szinte kitörlődtek,vagy csak nagyon halványan dereng valami.(35F)


2010. máj. 11. 19:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
kb 3voltam,kivették a mandulám.A kórházról sokmindenre emlékszem.
2010. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori amnéziának nevezik ezt a jelenséget egyébként. A tudósok sokat vizsgálják, mivel ezek az évek a "legeseménydúsabbak" az agy számára...pontosan azért felejtjük el, mert igen megterhelődnénk és a végén összeroppannánk...:-S


Bocsi a disszertációért:P csak eszembe jutott, gondoltam hátha érdekel valakit:D


nekem az első emlékem amikor leestem a lépcsőről és dédimamám futott velem az orvoshoz...én meg visítottam...:-S akkor 4 éves voltam, most 2o-L

2010. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

nekem is csak a 4,5 év feleti emlékek vanak meg

12/L

2010. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Bocs első vagyok. 33/N
2010. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
3-4 éves lehettem és a mamám kullancsot talált a fejemben.
2010. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
5 évesen beszartam a helyijáraton. Ez akkora szégyen volt, hogy nem felejtem el.
2010. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Az első napomat az oviból!De csak mert meg is szöktem!4 lehettem talán!

23/F

2010. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
100%
nekem van jó pár, kb 1 -1,5 évesen feldőltem az etetőszékkel egyszer meg a kádban rámesett a ruhaszárító,
2010. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
3,5 éves koromig laktunk mamáknál az emeleten. Szóval az első emlékem is kb. 3-3,5 éves koromra vezethető vissza. Az egyik az, hogy ülök a lépcső tetején és visítok mamámnak, hogy ne a parlamentet nézze, hanem kapcsoljon a mesére. A másik az, hogy apám hozott egy szivacsmacit, aminek kb. két másodperc alatt leharaptam a fülét.
2010. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ezek a legrégebbiek:

1. Kilyukasztották a fülemet. Egy sámlira le kellett ülnöm, és jött egy hosszú hajú bácsi, és mondta ő is, meg anyukám is, hogy neeeem fog fájni, de nagyon fájt :P Akkor még nem egészen két éves voltam.

2. Balatonon nyaraltam a nagyszüleimmel, innen több villanás is beugrik, pl. hogy egy tányérban voltak a cumijaim, és azok között válogatok, a másik, hogy benyúltam a csap alá, de nagyon meleg volt a víz, meg az is, hogy a strandon vagyunk, és egy nagy kupac iszap tetején ülök. Itt két éves voltam, pontosabban én áprilisi vagyok, ez pedig nyáron volt.

3. Amikor az öcsém megszületett. Erre nagyon nagyon emlékszem, két és fél éves voltam, mentünk be apukámmal a kórházba, és egy tévén mutatták a babákat, és én kérdezgettem, hogy melyik a tesóm, és nem értettem, hogy apu honnan tudja, amikor mindegyik egyforma volt :) Meg innen még az is megvan, amikor anyu hozta pólyában tesómat, mentünk az autóhoz és folyamat ugráltam, hogy láthassam :)


Ez a három legkorábbi.

23/L

2010. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!