Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legkorábbi emlék, amit...

Mi a legkorábbi emlék, amit még fel tudsz idézni gyerekkorodból?

Figyelt kérdés

De arra is kíváncsi vagyok,hány éves voltál akkor,ill hogy most mennyi vagy?

Nekem az emlékeim 3-4 éves koromtól régebbről szinte kitörlődtek,vagy csak nagyon halványan dereng valami.(35F)


2010. máj. 11. 19:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
2 évesen a nagybátyámtól születésnapomra gyönygörkből álló ugrálókötelet, anyáéktól hajasbabát kosárral kaptam. Ez a szülinapom.
2010. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az, mikor anyám és apám összevesztek, és anyám elment otthonról. Nem tudtam volna megmondani, mennyi idős lehettem, de a nővérem elmondta, meg apám, hogy öcsém fél éves volt, és mivel közöttünk 2 kerek év van, ezért én 2.5 éves voltam. Nagyon csúnyán veszekedtek, emlékszem, ahogy összebújtam a nővéremmel a takaró alatt. Borzasztó volt. A mai napig tisztán emlékszem pár pillanatra:( Aztán elváltak.:(
2010. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
5 évesen voltam Németországba,másra nem emlékszem
2010. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Hogy meghalt Ceauşescu. Hallottam a tévében, hogy szitává lőtték, és azt hittem, az én kicsi szitámat tartották elé, és úgy lőttek rá.
2010. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Ja, pont 3 éves voltam. (Ceauşescu-s)
2010. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Elbújtam a ház előtti bokorba, mert megint bekakiltam, pedig már két és fél éves voltam. Aztán bevittek a házba és jól rácsaptak a hátsómra. Üvöltöttem, hogy bili nem kell, mert mindig felborul.
2010. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

3-3,5 éves korom körül betört az orrom. Én már akkor is száguldó motoros voltam :D és ömlött belőle a vér :S

13/L :D

2010. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Amikor repültem, mert kinyitottam a kisajtót és leestem a balkonról, hasra. Nem lett semmi bajom.
2010. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Akkor én furcsa vagyok mert én emlékszem amikor felálltam először. Az azért elég korán van, nem? :) Meg előtte volt hogy odatettek a bocihoz (voltak tehenek) és emlékszem hogy a lábam a szőréhez ért. Arra viszont nem hogy sírtam tőle, azt csak a képen láttam. :D

18L

2010. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Megdsöglött a kutyánk, és be akartam mászni a kutyaóéba, hpogy egnézzem, milyen, de nem engedtek. Nem értettem, miért.


Amikor felnőttként felidéztem ezt az emléket, kiderült, hogy még csak másfél éves voltam...


Nagyon sok korai emlékem van még, pl az első nap az oviban.

2010. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!