Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legkorábbi emlék, amit...

Mi a legkorábbi emlék, amit még fel tudsz idézni gyerekkorodból?

Figyelt kérdés

De arra is kíváncsi vagyok,hány éves voltál akkor,ill hogy most mennyi vagy?

Nekem az emlékeim 3-4 éves koromtól régebbről szinte kitörlődtek,vagy csak nagyon halványan dereng valami.(35F)


2010. máj. 11. 19:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nekem valszeg az első hogy nem szerettem amikor pelenkáztak :DBiztos húzta a lepedő a hátamon a bőrt mikor anyám felemelte a derekamat. :D

Meg éjjel féltem a plafonon lévő árnyékoktól. :D

2010. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Köszönöm, hogy leírtátok ezeket, vidáman indul a napom! :)
2010. máj. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Az első bölcsi skoromból van: úgy 2 éves lehettem, ott is aludni kellett délután, de nemnagyon tudtam, mert amikor már csend volt, mindig minden nap hoztak egy kisbabát (gondolom ugyanazt), aki iszonyatosan ordítva sírt, és borzalmasan büdös szag vette körül (m amár tudom, hogy a tápszernek van ilyen ocsmány szaga).


2,5 vagy 3 lehettem, szemműtéte volt, amiben nem alatttak el. Csak homályos foltokat láttam, és nagyon hamar kész voltak, mert egy akkor tanult mondókát kellett elmondanom a műtét közben. Így kötötték le a figyelmem. Másnap, amig gyógyultam, felfaltam a kórházban a szomszéd ágyon fekvő néni grízestésztáját.


Van még valami építőkockás is, ami korábbi, de nem tudom, hogy milyen esemény köthető oda, egyszerűen csak az építőkockák vannak le, és a szoba sarka, régi berendezéssel. Akkor még kancsal voltam, nem is csoda, ha nehéz képeket visszaidéznem.


Egyébként 85-ös vagyok, a műtét 88-ban volt (kipuskáztam a jelentésből). Üdv: 26/L


Ja, és igen, azt tanították pszichológia órán, hogy azért nem emlékszünk, mert sok rossz élmény ért minet, amit elpakoltunk a tudatalattinkba, hogy képesek legyünk fejlődni és felnőni. Gondolom, senki se szívesen emlékezne rá, hogy minden nap beeresztett egy hígat a pelenkájára, vagy félt, vagy rosszat álmodott mert félt, vagy hogy hiányzik anya, vagy bármi. Ki tudja,mi játszódik le egy kisbabában.

2012. febr. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Óvodából hazafelé jövet kaptam egy összerakhatós kisvasutat. :) Meg egyszer halványan emlékszem hogy valaki a babakocsi fölé hajol miközben várunk a hév-re és megdicsér hogy szép vagyok. kb ezekre :)
2013. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!