Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátság a szerelmen túl?

Van barátság a szerelmen túl?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül úgy, hogy egy hossz kapcsolat után megmaradtok barátnak.

Én egy foglalt pasival gabalyodtam bele szerelmi-szeretői viszonyba elég sokáig. Nem szép, amit tettem, tudom, léci ne ítéljetek el. Szakított a barátnőjével végül, de velem sem jött össze, mert össze van zavarodva, nem tudja mit érez. Én kiszálltam a dologból, ez már túl bonyolult. Viszont nagyon megkedveltem és hiányzik, jó lenne tudni róla.

Lehet, hogy pár hét, hónap múlva, ha már elrendezte magában a dolgokat, újra kapcsolatba kerüljek vele és esetleg barátok legyünk?

Ha újra összejön a barátnőjével nyilván ez nem lehetséges, de amúgy sajnálnám, ha teljesen kikerülne az életemből, csak most ő ezt akarja, mert idő kell neki és megbeszéltük,h nem keres.


2010. máj. 11. 20:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem csak szex volt. nagyon jóba lettünk, lelki társak kb. mindenről tudtunk beszélni, más programokat is csináltunk, nem csak a szex volt.
2010. máj. 11. 21:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő megtalálja a párját a kapcsolat után, akkor szerintem lehetnek barátok. Én pl. az egyik exemmel nagyon jóban vagyok. Baráti a viszonyunk, persze nem beszélünk minden héten. De erre már csak akkor voltunk képesek, amikor ő is megtalálta a párját, és én is a férjemet.
2010. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 2 volt pasimmal is baráti kapcsolatban vagyok.
2010. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!