Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan nők akik nem...

Vannak még olyan nők akik nem hűséges típusok?

Figyelt kérdés
Nehéz elmagyarázni a kérdésem, nem akarom, hogy félreértsetek. A legtöbb nő ezen az oldalon kis tündi angyalkának tűnik. Vannak olyanok akik párkapcs.ban élnek, de egy idő után megunják a párjukat és elkezdenek kifelé kacsntgatni? vagy hiányzik nekik a csábítás flört? Másnéven egy női testbe egy pasi egója?
2010. máj. 13. 02:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
63%

Ja és persze megint le leszek pontozva.Hiszen itt a válaszadók többsége nő.

Nem baj az a 28% nekem tetszik. :-))))))

2010. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem én választottam

Ő hívott engem

A hűség megtanított rá

Hogy szabaddá kell lennem

A szó kell csak, hogy megérintsen

Máris oltár lesz a testem


Nekem így szép

Ez a hűség

Pedig széttép

Ami mélyen bennem ég

Kínlódni így jó:

A hűség a legkegyetlenebb béklyó


Hát kísérts meg újra

Gyönyörű álruhádba bújva

Hogy aztán jelmezed minden fodra

Legyen a hajnal sarkába dobva

Meztelenséged szobra

Így lesz az emlékezetnek foglya

2010. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze...
2010. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
én nem csaltam meg a páromat, de hazudnék, ha azt mondanám, nem hiányzik a szenvedély. minden jó a kapcsolatunkban, a szex is rendben van, de valami hiányzik. és ez olyan valami, ami törvényszerűen elmúlik. 4 éve élünk együtt, és mára már nincs meg a tűz. nem akarok panaszkodni, ez így működik, egy idő után átalakul a dolog. de hiányzik az, amikor először megcsókolt és villámcsapás volt amikor hozzámnyúlt... az is nagyon jó, ami most van, egy mély és szeretteljes kapcsolat. de néha-néha vágyom egy kalandra. viszont nem vagyok ösztönállat, így uralkodom magamon, és nem csalom meg.
2010. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
52%
És akkor miért nem beszéled meg vele??????Mondd neki hogy neked ez így nem jó.
2010. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
10:26 Nálunk is ugyanez van. 10 éve vagyunk együtt.
2010. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
10:34-nek Ezen nincs mit megbeszélni, hiszen az elmúlt szerelmen nem igazán lehet változtatni.
2010. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, végigolvastam, viszont egy valamit tisztázni szeretnék. A legtöbb nő azt írta, hogy akkor kezd el ki felé kacsintgatni, ha a párja elhanyagolja. De az én kérdésem pont az olyan nőkről szól, akik jó párkapcsolatban élnek, mégsem tudnak uralkodni magukon, ezért lépnek félre. Én nem mondom, hogy ez a követendő példa, vagy hogy ez nem elítélendő. Az egyik válaszoló jól leírta, szereti a párját, de a szex nem az igazi, ezért szeretőt tart. Tehát külön tudja választani a szexet a szerelemtől. Kicsi korunktól az van "belénk nevelve", hogy a nők érzelmi alapon gondolkodnak, csak akkor szexelnek ha van érzelem is, hűségesebbek, stb, nekem az eddigi tapasztalataim során abszolút nem ez jött le.

Mi van ha valaki kedves, jó lelkű, sikeres ember, de egyszerűen képtelen hűséges maradni? És ezzel nem akarja a párját/férjét bántani, nem is azért csinálja mert nem kap meg mindent, csak mert kell a szenvedély, az új, a hódítás....azoknak is igazat adok, akik azt írják, hogy egy kapcsolat kompromisszumokról szól, és nem fér bele a megcsalás, uralkodjunk magunkon elvégre emberek vagyunk nem állatok. Igaz. Nem védem az ilyen nőket, csak kíváncsi voltam a véleményetekre.

2010. máj. 13. 12:20
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
pl.Én
2010. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akkor én tündi angyalka vagyok, de én sem csaltam meg soha egyik páromat sem, akivel jártam, együtt éltem és nem csak egy éjszakás kaland volt. Azt nyilván nem tekintem együttlétnek. Három éve elköltöztem a férjemtől. A költözés előtt már jóval tudtam ugye, hogy elhagyom, csak még bizonyos okok miatt ott kellett, hogy maradjak. Akkor regisztráltam társkereső oldalakra (érzelmileg már túl voltam a volt férjemen, ezért már meg tudtam tenni). Levelezgettem pasikkal, de kikötöttem, addig még találkozó sem megoldható, amíg el nem költözöm. A költözésem után másfél hónappal ismertem meg a férjemet, akivel boldogságban élünk.
2010. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!