Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan nők akik nem...

Vannak még olyan nők akik nem hűséges típusok?

Figyelt kérdés
Nehéz elmagyarázni a kérdésem, nem akarom, hogy félreértsetek. A legtöbb nő ezen az oldalon kis tündi angyalkának tűnik. Vannak olyanok akik párkapcs.ban élnek, de egy idő után megunják a párjukat és elkezdenek kifelé kacsntgatni? vagy hiányzik nekik a csábítás flört? Másnéven egy női testbe egy pasi egója?
2010. máj. 13. 02:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi nem tudja kielégiteni a barátnőjét vagy a feleségét, az egy idő utan komoly problémát okozhat. A nő hisztis lesz és idegbeteg. Ilyenkor beszélgetni kell, rávezetni a férfit, hogy önző, hogy hamar elmegy, stb.

Sajnos nagyon sok férfival nem lehet erről beszélni, azt hiszik, hogy ők az istenek az ágyban, minden nő MINDIG tizszer elélvez, ha az ő karjaiban fekszik. Nos, ilyenkor mi a teendő, ha a nőnek nincs mas lehetősége, mint a csalás?

Tévédés ne essék, teljesen azellen vagyok, hogy a házasfelek csalják egymást, vagy akar hazudjanak egymásnak, ez nem az én stílusom! De oda kell figyelni a feleségre (mint ahogy a férjre is, egyébként), semmi nincs "megnyerve", semmi sem marad örökké ugyanolyan azzal, hogy az ember összehazásodott, vagy hogy megkapta a másikat. Ezen is el lehet gondolkodni, nem?

2010. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy nő attól érzi magát nőnek hogy egy idegen bele enged egy patront az elég gáz. Ez az otthon nem kap meg valamit megint csak melléduma. Valami mindig hiányzik egy kapcsolatból, ha nem akkor is kitalálunk valamit, csak azért hogy mentegessük magunkat félrelépésünkért.Egy rendes kapcsolat ill házasság kompromisszumok sokaságából áll, ha valaki ennek nem tudd eleget tenni az ne éljen kapcsolatban,mert nincs joga más érzelmeivel játszani, és életét tönkre tenni. Mind ribancok vagyunk,férfiak nők egyaránt,jönnek a hormonok, az érzések. Fel kell nőni a feladathoz ha kapcsolatban akar élni az ember.
2010. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Én a mostani páromat 1x sem csaltam meg.Az előzőt igen nem is egyszer.Miért mert állandóan a szgép elött ült és nem tudtam elviselni azt h mennyire nem foglalkozott velem.És már nem voltam belé szerelmes.Bántott is engem.De mivel nála laktam és nem volt hova mennem muszáj volt maradnom(tudom h kihasználtam de valahol megérdemelte).Nem volt pénzem mert elvette.Egyszer fizu után besokaltam és hazamentem a cuccaimért.Kerestem magamnak szállást és eltüntem.A mostani párom 1 angyal.Megharcolt értem és a szerelmemért.Nem csaltam meg és tervben sincs.Pedig alkalmam lehetett volna.Sőt most is csapják a szelet de nekem nem kell.Én meg vagyok elégedve az életemmel és a párommal.Jó néha 1 kicsit jobban odafigyelhetne rám de sztem mindenhol van olyan h 1-2 hétig feszült fáradt a másik fél és sztem ez nem indok a megcsalásra.Amúgy én sem vagyok tökéletes és ő se csal meg engem.Mióta meg van a kislányunk azóta ha lehet jobban szeretjük 1mást.


Ja és nem vagyok büszke arra h az előző kapcsimban megcsaltam az akkori párom még mielött bki azt hinné.Én csak boldog akartam lenni és tizenéves fejjel nem tudtam h nem így kell boldognak lenni.

2010. máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a pár-kapcsolatba nem fér bele más. Nem tudok hinni annak, hogy "nem tudtam ellenállni". Az nem tud ellenállni, aki nem akar. Az nem baj, ha nem akar, csak akkor ne hazudja azt, hogy nem tudott ellenállni. Ha megunod a párodat, 2 dologgal lehet gond: veled vagy a pároddal.

Ha a párod elhanyagol, nincs értelme erölteni a kapcsolatot. Legyetek boldogok mindketten - mással.

Ha nem hanyagol el, te mégis kifelé nézegetsz, akkor vagy nem a megfelelő pasi mellett élsz (csere!) vagy nem vagy elég érett a párkapcsolatra (érj meg!), ha állandóan megerősítésre van szükséged.

A szex nagyon fontos, ha nem jó - szintén parnercsere. Szerintem a legundorítóbb dolog az, amikor valakiről azt állítod, hogy szereted, vele élsz, tul. képpen hazudsz neki, megalázod, közben kihasználod, mással meg dugsz, ahelyett, hogy felvállalnád, hogy az a kapcsolat nem működik, vége - és új életet kezdenél. És szabadon engednéd a másikat.

Ez nőkre és férfiakra is vonatkozik egyaránt, nincs női egó meg pasi egó. És azt sem hiszem, hogy típusfüggő lenne, hogy valaki hűséges vagy nem. Nem azért hűtlen valaki, mert olyan típus, hanem mert olyan akar lenni. Remélem, érthető a különbség. (Nem tulajdonság, hanem elhatározás, szabad akarat.)

Számomra az nem párkapcsolat, ahol nincs testi-lelki összhang, számomra az csak egy szánalmas színjáték a külvilágnak, hogy "látod, van pasim/nőm".

2010. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
80%
08:27-vel értek egyet maximálisan, nem írok le hasonló véleményt, mert a lehető legjobban fogalmazta meg.
2010. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Nők ugyanakkor csalnak, mint pasik, vagy azért, mert eleve nem hűséges típusok, vagy azért, mert nem kapnak meg valamit a kapcsolatban, vagy azért, mert kalandvágyók. Egyik szomszédom idősebbik lánya kalandor volt fiatalként mindaddig, amíg teherbe nem esett, és meg is szülte a gyereket, csak éppen egyik partnere se vállalta az apaságot, így hoppon maradt, és megtanulta, hogy felelőtlenül nem jó élni, mert kőkemény ára van.
2010. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ilyen vagyok. Egy idő után már hiányzott az új test érintése, az első csók, az első együttlét egy másik férfivel.
2010. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 éve vagyok a párommal. Most kezdem már érezni, hogy hiányzik a hódítás élménye, de szerintem neki is. Bár az is közrejátszik, hogy a párom egy otthonülős típus, félévente egyszer, ha elmegyünk valahová, és ez elég kevés. Nem is foglalkozik már úgy velem, mint az elején, szerintem kialakult már afféle "úgy is itt van" érzés. Nem csaltam meg, de nemrég egy pasi elég feltűnően flörtölt velem, és mit ne mondjak, nagyon jól esett. Ekkor elgondolkoztam a dolgon.

22/L

2010. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
20%

Lehet itt mentegetőzni írogatni mindenféle dolgokat a lényeg akkor is nagyon egyszerű:A nőknek egy f.asz nem elég.De komolyan.Kinyalhatod te a seggét is.Minden nap a csúcsra juttathatod szeretheted simogathatod csókolgathatod naphosszat.Akkor is meg fog csalni.

Miért?Mint mondta a nőknek soha nem elég 1 f.asz.

2010. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
26%

És az egészben az a legdúrvább h félkekefélnek és mindíg megnyugtatják saját magukat h ezért meg azért.Persze a párjukkal nem ülnek le megbeszélni h figyelj má Józsi nekem ez így nem jó és ha nem változtatsz rajta akkor majd én változtatok.Nem ők lazán annak rendje és módja szerint félre kefélnek.És nem csak magukat de a környezetüknek is megpróbálják bebizonyítani hogy ezért meg azért dugnak félre.Na de ha ezt egy férfi teszi meg aki mondjuk ugyanúgy nem kapja meg otthon a dolgokat és félre megy akkor az egy szemét aljas disznó.

Nekem 4 éve van kapcsolatom párom nem nyeli le nem hagyja h az arcára verjem.

Akkor most én is nyugodt lelkiismerettel félreléphetek?Meggyőzöm magam hogy nekem ez kell mert otthon nem kapom meg és akkor megyek máshová.Fenéket ennek semmi köze ahhoz hopgy mi van otthon.Ez a genetikus egy nőnek egy f.asz soha nem elég eset.

Úgyhogy srácok nyugodtan bízzatok meg a párotokban.Ő ezt meg is hálálja elég sűrű félke qrásokkal.

28/F

2010. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!