Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan nők akik nem...

Vannak még olyan nők akik nem hűséges típusok?

Figyelt kérdés
Nehéz elmagyarázni a kérdésem, nem akarom, hogy félreértsetek. A legtöbb nő ezen az oldalon kis tündi angyalkának tűnik. Vannak olyanok akik párkapcs.ban élnek, de egy idő után megunják a párjukat és elkezdenek kifelé kacsntgatni? vagy hiányzik nekik a csábítás flört? Másnéven egy női testbe egy pasi egója?
2010. máj. 13. 02:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen válaszokat nem nagyon fogsz látni, mert még ha tudat alatt is, de mindenki talál magának indokot a megcsalásra. Ez pedig tipikus férfi gondolkodás, hogy a nőknek érzelem kell a szexhez, azért, hogy a nők által "elkövetett" megcsalást gusztustalanabb színben tüntessék fel a külvilág felé, és hogy mindenki azt érezze, hogy ez nagyobb vétek, mintha férfi tenné. Hányszor de hányszor lehet hallani, hogy ha férfi csal, akkor "az más" (nőktől is hallani). A nők nagy része is emiatt nem vallja be hogy érzelem nélkül szexel, mert még mindig ler.bancozzák őket.



Ettől függetlenül nem tudom miért látják így sokan, hiszen az egyéjszakás kalandoknál miből gondolja a férfi, hogy a nő szerelmes belé (főleg, ha aznap találkoztak).

2010. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
utolsó, ettől jobban nem is lehetett volna összefoglalni. Teljesen egyetértek veled
2010. máj. 13. 14:53
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom kapcsiba volt,sőt én is mikor összejöttünk,vagyis szeretők voltunk.Felvállaltuk mert olyan érzések jöttek ki belőlünk mellyel az elején nem számoltunk...szerelmesek lettünk.Ő szakított a párjával,s én is válok azóta.Összeköltöztünk,bár tudom nincs garancia rá,hogy egy életen át velem lesz(márcsak a korkülönbség miatt is én 45 ő meg 25),de addig élvezek vele minden pillanatot.S ha netán mást érezne,tudom hogy elmondaná...s én is.

Vannak nők akik hűségesek,csak ritka mint a fehér holló...de pasiba is ritka!

2010. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

tulajdonképpen nincs semmi bajom a barátommal. szeretjük egymást, a szex is rendben van.

de sajnos én ilyen elbaszott lélek vagyok, hogy félrekacsintok néha. nem szeretem azt a másikat, de olyan jól esik, hogy egy kicsit meghódíthatom. szóval ez olyan önigazolásféle. minden tiszteletem azoké, akik ezt meg tudják állni.

2010. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!