Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg? Vagy...

Hogyan kérdezzem meg? Vagy egyáltalán megkérdezzem?

Figyelt kérdés
Melltartót szeretnék hordani, és már van is mellem hozzá. Nem merek szólni anyukámnak, h vegyen nekem, mert ciki lenne. Viszont így félek, h el fg nyúlni a mellem, és lógni fog egész életemben. :S Mit tegyek?
2010. máj. 13. 20:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, és nem fogadta vmi jól. kiakadt 1 kicsit, h minek kellene nekem melltartó. Lehet h azért, mert fiúsabb, laza ruhákban járok, amikben nem lehet látni a mellem. wáááh nem bírom
2010. máj. 13. 21:11
 12/14 anonim ***** válasza:
oo ne add fel, próbálkozz majd amikor mentek együtt vásárolni. hogy ha már úgyis itt vagytok ugorjatok be egy fehérnemű boltba:)
2010. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem, hogy lehet egy szülő ilyen.

Nekem amikor kezdtek nőni a melleim, az első az volt, hogy vett toppot, később melltartót stb. Meg ő vitt el néha vásárolni lányos dolgokat stb.

Sok olyan kérdést olvasok, hogy hogy mondjam meg, hogy megjött a menstruációm, vagy hogy van barátom, fog.gátlót szeretnék felíratni...

Nekem az ment a legnehezebben, hogy megmondjam van barátom:D De hálistennek jól fogadta. Meg még annak is örül, hogy gondoskodok arról, hogy ne legyen még nagymama :D

2010. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
már vettünk 1 et a tescoban, csk kicsit drága volt, most pedig ma vettünk 2-t 800 és 900 Ft-ért egy boltban :)
2010. aug. 7. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!