Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem engednek el...

Szüleim nem engednek el sehová. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha kérdezem szüleimet hogy elmehetnék e barátomhoz,Diszkóba, vagy akár házibuliba, azt mondják nekem nem. 17 éves vagyok nem kell már engem kezelni hiába is mondom nekik nem mondanak rá semmit. Szerintetek hogy mit tegyek mit csináljak hogy elengedjenek?

17L



2017. ápr. 26. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tetszett is nektek?* bocsi elírtam
2017. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

"17 évesen buliztam, eljárkáltam otthonról és egy normális ember lett belőlem"


Akkor már biztos, hogy a kérdező is pont ugyanolyan megbízható és felelősségteljes, mint te igaz?


A sok bedrogozott, megerőszakolt, megvert fiatalt kérdezd meg, hogy ők mit gondoltak magukról, mielőtt elmentek bulizni aznap? Hát pont ugyanezt, mint te, hogy ők érettek, tudnak magukra vigyázni, stb..


Lehet, hogy a kérdező már 17 éves, de a szülők úgy látják, hogy nem érett még az ilyesmire. Másrészt nem tudom te mikor voltál 17 éves, de az utóbbi 5 évben is rengeteget változott az éjszakai élet, a közbiztonság.


Persze azt sem tagadom, hogy vannak szarjfej szülők, akik csak szeretik látni, hogy a gyerekük szenved, de azért a legtöbb eset nem ez.

2017. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

hatalmas különbség van a között, hogy elengedem a 17 évest a haverokkal estére, vagy hogy elengedem egy pszichedelikus techno fesztiválra.


elengedem éjszaka a haverokkal? igen! elengedem egy hippifesztiválra? nem !


valamiért mégis csak lepontozni tudnak. miért nem egyesítitek az erőtöket hogy értelmes választ is kapjanak a szegény tinédzserek?


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2017. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meggyőzni őket, hogy "megbízhatnak" benned. Ha sehogy se megy, hát, akkor bírd ki valahogy még egy évig.
2017. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok!12 leszek nemsokára (igen fiatal vagyok tudom) és nyár van. Mindjárt itt van a suli és a szüleimnek próbálom elmondani hogy ki akarom használni hogy még szabadság van stb,és sajnos sosem engednek el pedig próbálok igyekezni és mindent megtenni hogy jó legyen,és tudom hogy sok dolog van nekik,de én ezt sajnos nem mindig birom elviselni,valaki tud segíteni?
2021. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!