Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám nem akarja felfogni,...

Apám nem akarja felfogni, hogy édesanyám közölte vele, már nem szeretne vele lenni, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Na már most az a helyzet,hogy édesanyám mondta apámnak,hogy nem szeretné,hogy továbbra is az élete részre legyen.

Ezt egyáltalán nem akarja felfogni és csak azt hajtogatja,hogy akkor megöli magát miután végzett édesanyám anyjával is.

Külföldön élünk, ő viszont 1 hónapja haza ment, és pénteken indul vissza mondván,hogy máshol kapott munkát. Viszont némi tereléssel, de ma elszólta magát,hogy jön vissza hozzánk. Mi ezt nem akarjuk, mondtuk is neki számtalanszor.

Megértjük,hogy szeret minket meg minden, de nem bírjuk el magunk mellett, annyira kiállhatatlan,mindenért kiabál,lusta, és annyira sem képes,hogy a nyelvet alapszinten megtanulja,hogy munkát vállaljon szóval csak lézeng,válogat.

Szóval mit tehetnénk ez ügyben? Eléggé szégyenlem már,hogy ide kell forduljak esetleges tanácsokért..

És azt is hozzátenném,hogy nincsenek is összeházasodva, de még így sem hagy minket békén..


2017. ápr. 26. 23:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%

Mindegy, hogy össze vannak házasodva vagy sem, ti egy család vagytok, ha az édesapád az apád.

Ezt lerendezni kizárólag az anyád dolga, én a helyedben kimaradnék ebből.

Nem tegnap óta élnek együtt, biztos voltak már zűrök, mégis kibékültek.

Ha beleavatkozol és megint rendbe jönnek, rajtad csattan az ostor.

Hidd el, ez kizárólag a szüleid dolga!

Vagy:

Zárcsere és nem beengedni!

2017. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%

Annyit tudok mondani, hogy ha valaki öngyilkossággal vagy másnak a megölésével fenyegetőzik, akkor el kell neki azt hinni, és annak megfelelően cselekedni. Tehát mentőt vagy rendőrt hívni.

Beengedni pedig nem tudom, köteles-e anyukád őt, mert nem ismerem a lakásotok jogi viszonyait.

2017. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm a válaszokat.Értékelem őket.Igazán.

Szerettem volna ebből kimaradni, de már ez a dolog 2 éve elkezdődött, előttem verte meg édesanyámat. Szóval már nem tudok nem kimaradni ebből az egészből,mivel anyámnak is egy támaszpont vagyok akinek kiönti ezeket a dolgokat és én próbálok segíteni neki ahogy tudok, ezért is szántam rá magam,hogy ezen az oldalon leírjam ezeket.

A házban viszont nem maradhat,édesanyám munkaadójáé és ő ezt közölte is,hogy nem lakhat velünk de őt ezt nem érdekli.

Tisztában vagyok,hogy nem az én dolgom de a szívem szakad meg,hogy szenvedni látom őt fizikailag és szellemileg is, ami átütött már rám is, csak nem mutatom neki.

2017. ápr. 27. 00:19
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Akkor a ház akár rendőri erővel is védhető, ha be akarna jönni.
2017. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg. Ahogy ismerem, megvárja amíg hazafele tartok az iskolából..
2017. ápr. 27. 00:29
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
Akkor talán ne is menj holnap az iskolába, hanem helyette értesíts mindenkit a várható helyzetről. Rendőrséget, családsegítőt, a ház tulajdonosát, tanáraidat, stb.
2017. ápr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Ne engedjétek be, hívjatok rendőrt, idmerőst, bárkit.
2017. ápr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Zárakat lecserélni, ha erőszakoskodik, nyugodtan hívjatok rá rendőrt. Akár távol tartási végzést is kérjetek ellene.
2017. ápr. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Aki a nagymamád megölésével fenyegetőzik, az nem szeret. Bejelentést kell tenni a rendőrségen. Én értesíteném a nagymamát is, nehogy beengedje magához. És még a nagymama városában lévő körzeti rendőr-kapitányságot is fel kellene hívni, hogy mivel fenyegetőzik apukád.

A többi, ahogy írták: zárcsere, távoltartási végzés. Ha újra dühöng rendőrt hívni, ha verekszik, orvossal látleletet vetetni.

2017. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én biztos feljelenteném. Hiába az apám, az már ilyenkor nem számítana hogy olyannal fenyegetőzik hogy megöli magát meg a nagymamámat. Anyukádat elverte. Mire vártok? Amíg el nem durvul mégjobban a helyzet?
2017. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!