Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám nem akarja felfogni,...

Apám nem akarja felfogni, hogy édesanyám közölte vele, már nem szeretne vele lenni, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Na már most az a helyzet,hogy édesanyám mondta apámnak,hogy nem szeretné,hogy továbbra is az élete részre legyen.

Ezt egyáltalán nem akarja felfogni és csak azt hajtogatja,hogy akkor megöli magát miután végzett édesanyám anyjával is.

Külföldön élünk, ő viszont 1 hónapja haza ment, és pénteken indul vissza mondván,hogy máshol kapott munkát. Viszont némi tereléssel, de ma elszólta magát,hogy jön vissza hozzánk. Mi ezt nem akarjuk, mondtuk is neki számtalanszor.

Megértjük,hogy szeret minket meg minden, de nem bírjuk el magunk mellett, annyira kiállhatatlan,mindenért kiabál,lusta, és annyira sem képes,hogy a nyelvet alapszinten megtanulja,hogy munkát vállaljon szóval csak lézeng,válogat.

Szóval mit tehetnénk ez ügyben? Eléggé szégyenlem már,hogy ide kell forduljak esetleges tanácsokért..

És azt is hozzátenném,hogy nincsenek is összeházasodva, de még így sem hagy minket békén..


2017. ápr. 26. 23:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9%

"A házban viszont nem maradhat,édesanyám munkaadójáé és ő ezt közölte is,hogy nem lakhat velünk"


Sajnos nem tudom ennyire egyoldalúan nézni a dolgot, mint a többiek.

Ebből a pár mondatból az jön le nekem, hogy apukád eddig is meglévő hibáival együtt tudtatok élni, amíg anyád meg nem vetette a lábát külföldön.

Most már nincsen rá szükségetek, így kidobjátok KÖZÖSEN, mint egy megunt kutyát.

Vagyis egyszer csak közöltétek vele, hogy már nincsen rá szükségetek.


Mit szóltál volna fordított esetben, ha apád dobná ki anyádat vagy téged? Avagy ő lakna a munkaadója lakásában, és ő hivatkozna arra, hogy a főnök(nőj)e nem engedi, hogy anyád is a lakásában lakjon?!


Azért valljuk be, hogy ha egy "munkaadó" csupán munkaadó, akkor nem választ szét családokat.

Ha viszont annyira jótét lélek, hogy egy külföldi nőnek munkát is ad, és még a házába is befogadja gyerekestől, és már csupán a férje van az útjában, az azért több mint elgondolkodtató!

Magyarul "kilóg a lóláb"!


(Ha nektek ez nem egyértelmű, akkor lehet lepontozni.)

2017. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
11-s , olvass már. A pasi veri az élettársát, gondolom randalírozik, ezért tiltja ki a munkaadó a lakásból. Ráadásul megfenyegeti a hozzátartozókat életveszélyesen.
2017. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Na, ha az én apám lenne, már nem lenne. Ez tuti.
2017. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%

Mint tudjuk, a nők csak akkor rúgják ki a "feleslegessé vált" férjüket/párjukat, ha már rá bebiztosították magukat az újabb pasasnál.

Jelen esetben is ez történt. A nő, a lányával a főnökénél lakik, és a hármójuk boldogságába már csupán a férj zavar bele...

2017. ápr. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%

14: Mert egy nő egyedül életképtelen, igaz?

Erre az én életem az ellenpélda, anyukám 6 hónapos koromban rúgta ki a minket terrorizáló apámat, és egyedül nevelt fel, nem volt senkije évtizedekig.

Csak szólók, hogy 1,2 millió ilyen egyedülálló szülő van jelenleg is Magyarországon.

Ennyit a "mint tudjuk"-ról...

2017. ápr. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

14: Egyébként ez mit jelent?

"bebiztosították magukat az újabb pasasnál. "

2017. ápr. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Termeszetesen ez nem igy van, anyam rengetegszer adott neki eselyt, mondvan biztosan megvaltozik.

De miota tortent az az eset,hogy bantalmazta es szamtalanszor megutotte azutan is, miutan kifutva a hazbol leesett, utana meg engem is celba vett...eleg volt.

Edesanyam fonoke amugy nonemu, hogy tisztazzuk ezt is, es azert nem engedelyezi,hogy a hazban lakjon mivel az alairt papiron az all,hogy a ceg hazaban csak azok lakhatnak, akik neki dolgoznak, ergo neki nem lehet.

Es az az elmelet,hogy "most elhelyezkedunk es dobjuk ki" hamis. Szamunkra minden volt a csalad, de ezek utan nekem csak anyam maradt, akinek segiteni szeretnek, es ezert is vettem ra magma,hogy idegen, anonim emberek velemenyet es nezopontjat kerjem.

2017. máj. 2. 13:06
 18/25 anonim ***** válasza:

"a ceg hazaban csak azok lakhatnak, akik neki dolgoznak"


Ezek szerint te is ott dolgozol??

2017. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mondhatni, mármint mikor ideértem, elvégeztem én is azt a tanfolyamot amit kérnek, és iskola mellett én is megyek oda besegíteni,ha esetleg valaki nem tud beugrani.
2017. máj. 3. 19:45
 20/25 anonim ***** válasza:
18: Meg nyilván az eltartottjaik is lakhatnak ott. A Kérdező gyerek, iskolás.
2017. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!