Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvagyok keseredve, mit...

Elvagyok keseredve, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy barátom akivel szoktam kijárni, munkahelyen hála az égnek egész jól kijövök a többiekkel (bár ez sem a legjobb, magyar vagyok de Szlovákiában élek, nembeszélem annyira jól a nyelvet és mindennap ezt kell használnom),többnyire szombaton is dolgozom hogy ne kelljen otthon lennem. A lányok nemvonzódtak hozzám sohasem, valszeg a nagy orrom miatt ( tényleg nagy, középiskolában csufoltak is ezmiatt, meg az utcán is megszóltak).Fél éve megmutettem plasztikai sebésszel de alig látható eredménye lett, van két tesvérem akikkel nagyon beszélni sem tudok,szánalmasnak tartanak,az apám eléggé agressziv fajta,anyámmal egész jól megvagyunk,szabadidömben eljárok futni, tornázok vagy fizikát szeretek olvasni)Szeretnék megismerkedni valamilyen lánnyal, de nincs valami nagy tapasztalatom ez ugyben, munkahelyemen csak szlovák lányok vannak, koszonom hogy végigolvastátok, ti mit tennétek a helyemben? 24f

2017. ápr. 28. 07:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

A párom pedig alacsony.

33 éves, és 166 centi, na és? Mindig volt barátnője, mert nem azon siránkozott, hogy a többiek mennyivel magasabbak, hanem az előnyös tulajdonságait tette előtérbe.


Humoros, vidám, határozott, és nagyon okos. Ha a magassgáná kesereg, senkit sem szerez, de ő a szövegével meg a figyelmességével simán ledumál bárkit. :)

2017. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%

Ha látnád a barátomat.

Nagy feje van, nagy orra van, sokszor viccel vele, hogy úgy néz ki mint egy török basa nagy fejével, orrával.

A fogai is kicsit kiállnak. De én mindezek ellenére szerelmes vagyok belé. Imádom a humorát, hogy annyira okos. Jól érzem magam vele, és ami a lényeg: biztonságban érzem magam mellette.

Eleinte a barátnőim sem értették, hogy miért őt választottam, amikor olyan helyes lány vagyok, aki bárkit megkaphat. Azért mert ő vonzott. ennyi.

Szóval nem a nagy orr a gond, hanem a hozzáállásod.

2017. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

ne az orrommal foglalkozzatok,ti annyira arogánsak vagytok ,hogy kimeritek jelenteni hogy mindenki téved a környezetemben anélkul hogy ti valaha is láttatok volna ,aztmondjátok feleslegesen mutettem meg ,hogy beképzelem

anélkul hogy valaha is láttatok volna,nemhiszem el hogy ilyen emberek vannak itt

2017. ápr. 28. 08:49
 14/30 anonim ***** válasza:
89%

"Ne az orrommal foglalkozzatok"


Jó vicc! :)

PONT te vagy aki a saját orrával ennyit foglalkozik! :) Emiatt vagy olyan, amilyen, mert belül..... majdnem azt mondtam, hogy férges vagy, de inkább hagyjuk.

2017. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

"ti annyira arrogánsak vagytok"

- Valóban?

Egy jó pszichológus talán ki tudná oldani a komplexusaid- lehet, hogy a gyakori nem lesz erre elég.

2017. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
80%

Én nő vagyok és nagy orrom van, de sosem sajnáltattam magam miatta. Iskolában lezsidóztak, pedig senki sem zsidó a családomban. Ma már férjnél vagyok és vannak igaz barátaim, akik lesz.rják, hogy mekkora az orrom. Szóval neked sem ez a legnagyobb problémád.

Ne siránkozz, mert az a legrosszabb amit tehetsz. Hidd el ha megpróbálsz pozitívan állni magadhoz, vagy legalébb nem ennyire negativan, akkor sokkal több esélyed lenne. Senki sem szereti az olyan rinyagépeket, akik csak magukat sajnáltatják.

2017. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%
Na takarodj már.... az elején megkaptad a normális valaszokat.... ne picsogj, hanem légy férfi.... nincs is annál szanalmasabb, mikor egy férfi igy neki kezd siránkozni... Neked nem a kinézeted miatt nincs nőd, hanem azért, mert ilyen mulya vagy...
2017. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, sziasztok
2017. ápr. 28. 09:01
 19/30 anonim ***** válasza:
55%
KYS
2017. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező, nekem nő létemre nagy és hülye formájú orrom van. Apámtól örököltem, aki ezzel az orral kifejezetten jóképű pasi volt, nekem viszont nincs szép arcom vele.:-) Ezzel együtt sose volt hiány érdeklődőkben, ahogy húgomnál sem, aki szintén megkapta ezt a családi örökséget.:-) Mindkettőnknek régóta családunk van. Hidd el, hogy nem ezen múlik a dolog, különösen egy férfi esetében. Igazuk van, akik azt mondják, hogy fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, a kisugárzásod egészen más lesz, ha megtanulod szeretni és becsülni magad. Tanuld a nyelvet, ha ott élsz, járj el edzeni, ott pl. remekül lehet ismerkedni, önbizalmad is több lesz, ha a tested jól néz ki és jobban tudsz kommunikálni.
2017. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!