Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, nagyon...

Nem tudom mit tegyek, nagyon el vagyok keseredve. Mit tanácsoltok? Bármilyen ötletet elfogadok! (lent)

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy "fogyókúrázom" de inkább úgy hogy mindig belekezdek.Van hogy egész nap egy szendvicset eszek, de másnap meg a fél mekit felfalom.

nem jó a közérzetem és nem szeretem magam,mert nem tudom meg csinálni hogy 3-4kg-t leadjak.

Ha valaki ért hozzá és tud segíteni hogy milyen fogyókúrát csináljak és mit egyek mikor, annak örülnék és mindenféle tanácsoknak is. főzni nem nagyon tudok szóval csak amit össze lehet "dobni" olyan recepteket is írhatnátok.

priviben is elküldhetitek és ha valaki szeretne szívesen csatlakozom a fogyókúrájához is.


Előre is nagyon köszönöm.

16 éves vagyok.


2011. jan. 11. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyik nap nem eszel semmit másik nap meg (érthetöen) de rádjön a nagy zabálás az a legjobb HIZÓkúra... felesleges drasztikusan belevágni a dolgokba (nem eszel csak egy zsömlét) mert ugyis nagy feladás lesz a vége és irány a meki... nem tudom mennyire vagy túlsúlyos - ha a nem ritka 170cm45kg fogyni akarok táborát erősited akkor vedd semmisnek amit mondok, de a legjobb megoldás mégis az lenne ha megválogatnád mennyit és mit eszel és nem mekibe járnál hanem otthon csinálnál magadnak szendvicset, vehettek egy konyhai mérleget is - nagyon jó kalória táblázatok vannak és sok helyen van kalkulátor fent neten, mennyit kell egyél ahhoz a súlyod korod magasságod alapján ahhoz hogy fogyj hizz vagy tartsd a súlyod... én is probálkoztam drasztikusan fogyni de semmi eredménye nem volt, mindig az használt ha elövettem a kalóriatáblát a mérleget és számolgattam, elöre megterveztem mennyit fogok enni és mellette mozogtam... én kb 12-13 éves koromban fogyókúráztam elöször, de én eléggé dagadt voltam akkoriban, 60 fölött az akkor alig 150 valamennyi centimhez... odafigyeltem, pont nyár volt, mindennap eljártam futni - de tornázni otthonis lehet télen is, és két hónap alatt lefogytam 52kg-ra igy... ha valóban szükséged van rá akkor sok sikert hozzá...
2011. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szió! nem tudok priviben írni de ha írsz csatlakozhatnál hozzám.. rámférne a csapatmunka! :D
2011. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hallottam erről a grapefruitos diétáról, nézegess még pár ilyet, egy próbát megér:


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én is 16 vagyok, semmit sem segített az hogy koplaltam.(mármint alig ettem, nem egyáltalán nem.)

fiatal vagy még, még ha napi 15-30 perc mozgást végzel, simán eléred az eredményt, nem is hosszú idő alatt. a te/mi korodba/unkba ez nem megerőltető.

a másik, hogy enni KELL mert csak így jut a szervezeted energiához, és amúgy is az izmaidat bontaná le először. sápadt, fáradt, ingerlékeny, erőtlen lennél. és az anyagcserédnek is ez tesz jót, én már sikeresen tönkre vágtam az enyémet. ha még sincsen rendben a tied, ne hashajtót meg ilyeneket szedj, hanem minél több gyümölcsöt. de ne epret/banánt ilyesmit.

2011. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is nem fogyókúrázgatsz,hanem koplalgatsz a két dolog jelentősen különbözik.

Egy normális,jól felépített és egészséges diéta nagyjából így néz ki.

[link]

Nem fontos betűre betartani,de viszonyítási alapnak kitűnő.

2011. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!