Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Miért vagyok ennyire féltékeny? Hogyan kezeljem ezt magamban? Féltékeny vagyok egy 13-14 éves kislányra?

Figyelt kérdés

Ma voltam barátomnál...

És nagyon féltékeny típus vagyok,ez már beteges.

Barátom 20 éves, a húga 13...és engem sokszor már az is zavar ha a húgának puszit ad, vagy csak ugy megöleli és megszeretgeti. Bár ezt sosem mutatom ki, csak eröltetetten mosolygok rajta.

Aztán meg ma ottvolt a húgának az egyik barátnője, mert ottalvós-pizsi partit tarottak és ott aludt a kiscsaj és ma d.u. ment haza, a lány is 13éves, tipikus fiatal, vasalt haj, emo stilus stb.

És barátom tökjól elhülyült velük, nevettek meg poénkodtak, meg pont reggleiztek, leültem énis...aztán barátom csinált nekem reggelire melegszent, és a csajok is azt ettek. És ami már megsült azt kivette barátom és megkérdezte a lánytól kedvesen, hogy kéri-e?

Meg ettek, és barátom kérdezte tőlem, h kérek-e inni, mondom igen, és tőlük is kérdezte... mondják hogy igen isznak.

Erre barátom poénosan mondja: akkor én vagyok a pincéretek. A csajok meg nevettek, énis elmosolyodtam szintén eröltetetten:S

Meg hazafele jövet összefutottunk a busznál a húgának még 1 barátnőjével, és nézett a barátomra a csaj, barátom meg enyhén elmosolyodott és mondta neki, h helo.

Majd mondta nekem, hogy : a szomszédunk, meg hugom barátnője.

Szóval emiatt is féltékeny vagyok:S Tiszta béna:(

Pedig én 17éves vagyok...


2010. máj. 15. 20:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Értem.

Igen, az én barátom is megbízható, a vita ellenére is harcolt értem, a kezembe adja a telefonját vagy kimegy wc.re és otthagyja az asztalomon, meg mindennap velem van...stb.


DE tudnátok tanácsot adni, h h birjak magammal?

2010. máj. 15. 21:07
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi okod nincs rá h a testvérére féltékenykedj:) van testvéred? mert ha igen gondolom néha te is megszoktad ölelni meg ilyenek, ha meg nincs akk biztos megölelnéd. ez az pizsibulis dolog meg figyu. ha belegondolsz ő csak próbált kedves lenni. próbált jó benyomást kelteni, de semmi okod nincs féltékenynek lenned a testvérére:) kicsit megpróbálhatnál lazítani mert ezt 1 idő után nem fogod bírni hidd el nekem!
2010. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A feltekenyseg azert van , mert nem biztok magatokba eloszor, ezt kivetititek a masikra.

Mert te azt gondolod magadba tudtat alatt, hogy megtennem en ha ebben a helyzetben lennek es akkor biztosan a parom is emgtetszi. ONBIZALOM!! es akkor minden rendben lesz.

Probalj errol elbeszelgetni a paroddal, biztosan meg fog erteni.

2010. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
21.04 vagyok. Figyeld meg, a fiú barátaival is biztos olyan normálisan viselkedik, mint a lányokkal. Ne kerüld ôket ha hülyülnek, te is csatlakozz, talán még meg is kedveled a csajokat. De ha netán igazad van, és tegyük fel, hogy flörtöl...ennyi szabadságot lehet hagyni, azzal még szerintem nem lépi át a határt. Ezt talán most 17 évesen durvának találod, de késôbb nem fogod. Ha nagyon beskatujázod, akkor menekülni fog. Ja és ha odaadja a telefonját...add vissza. Ameddig nem csal meg, add meg neki a bizalmat, amit te is megkapsz tôle.
2010. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
64%
én is féltékeny vagyok 20éves vagyok és a baratom 23.és minden 13-15éves csaj oda vissza van érte.neki meg tetszik is...mivel pasibol van.de szeretem és tényleg csak akkor rendeznék balhét ha lenne rá okom de mivel nme hülye h lecseréljen egy pisisre igy nincs mitöl félnem söt neked sem.
2010. máj. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom a barátodat.


te meg járj pszichológushoz, mert valami nincs rendben..

2010. máj. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

KISEBBSÉGI KOMPLEXUS!


Tanács:


Válassz hobbyt magadnak, amiért élsz halsz majd. Rendbe rak. Hidd el.


Példák:


harcművészet, zene, színészet.

2010. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
48%
Kedves Kérdező! Én is hasonlóképpen féltékeny vagyok, mint Te. 25 éves lány vagyok, a párom 41 (de nagyon fiatalos, temperamentumos, jóképű srác). Néha rendezek jelenetet is, de nem úgy néz ki, mintha a páromat ez eltántorítaná tőlem, állítólag nem zavarja. Én egyenesen ujjongok, az egekben érzem magam, ha féltékeny rám. Mivel hiányom van abból, hogy szerelemféltést él át értem, sokszor gerjesztek szándékosan sajna olyan szitut, hogy felingereljem féltékenységre... Nálunk is van ilyen, egyik 18 éves rokona folyton ölelgeti, én ezt sem bírom elviselni.. Az a szerencsém, hogy mivel ő is féltékeny, sülve főve együtt vagyunk, mindenhova szinte együtt megyünk, és imádunk csak kettesben lenni. Rengeteg a közös bennünk, sosem unatkozunk! Imádom! Úgy gondolom, ha a féltékenységeden nem bírsz változtatni, lehet "kinövöd", lehet nem, ez rajtad áll, és életutadon, ne érdekeljen mások pocskondiázó véleménye!!! olyan fiú mellett biztosan boldog lehetsz, aki hasonlóképp féltékeny, mint Te.. Én az örökké optimista párom mellett lettem sajna pesszimizmusra hajlamos, és az önbizalmam is elfogyott, pedig jól nézek ki, diplomás is vagyok, vidám és mosolygós... Sok sikert!!!
2010. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Jesszuatyaúristen! Ezt nem mondod komolyan! Párom huszonéves és a 21 és 14 éves húgaimmal tök jól elvan, köszönéskor puszilkodnak, de meg sem fordul a fejemben féltékenység! Pszichológus kéne neked.
2010. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az off-ert de tegnapelőtt 19:52 nem gondolod, hogy ha mindent kettesben csinaltok nem lesz egy baratotok sem, nagyon maganyosak lesztek. Lehet majd szakitotok es akkor nincs amihez kezdjetek egymas nelkul is, es ne mondd hogy konnyu labra allni, mert voltam ebben a helyzetben.
2010. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!