Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Miért vagyok ennyire féltékeny? Hogyan kezeljem ezt magamban? Féltékeny vagyok egy 13-14 éves kislányra?

Figyelt kérdés

Ma voltam barátomnál...

És nagyon féltékeny típus vagyok,ez már beteges.

Barátom 20 éves, a húga 13...és engem sokszor már az is zavar ha a húgának puszit ad, vagy csak ugy megöleli és megszeretgeti. Bár ezt sosem mutatom ki, csak eröltetetten mosolygok rajta.

Aztán meg ma ottvolt a húgának az egyik barátnője, mert ottalvós-pizsi partit tarottak és ott aludt a kiscsaj és ma d.u. ment haza, a lány is 13éves, tipikus fiatal, vasalt haj, emo stilus stb.

És barátom tökjól elhülyült velük, nevettek meg poénkodtak, meg pont reggleiztek, leültem énis...aztán barátom csinált nekem reggelire melegszent, és a csajok is azt ettek. És ami már megsült azt kivette barátom és megkérdezte a lánytól kedvesen, hogy kéri-e?

Meg ettek, és barátom kérdezte tőlem, h kérek-e inni, mondom igen, és tőlük is kérdezte... mondják hogy igen isznak.

Erre barátom poénosan mondja: akkor én vagyok a pincéretek. A csajok meg nevettek, énis elmosolyodtam szintén eröltetetten:S

Meg hazafele jövet összefutottunk a busznál a húgának még 1 barátnőjével, és nézett a barátomra a csaj, barátom meg enyhén elmosolyodott és mondta neki, h helo.

Majd mondta nekem, hogy : a szomszédunk, meg hugom barátnője.

Szóval emiatt is féltékeny vagyok:S Tiszta béna:(

Pedig én 17éves vagyok...


2010. máj. 15. 20:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%
Közös sportot űzünk, ahol ráadásul pasitöbblet van, így sok ismerősünk van. A versenyek miatt nagyon sokmindenkivel találkozunk, ápoljuk a "baráti kapcsolatokat". :) Nekünk ez bőven elég.
2010. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire féltékeny leszel, karácsonyig sem maradtok együtt..
2010. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!