Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs értelme az életemnek...

Nincs értelme az életemnek úgy érzem a halál lenne a legjobb megoldás folyton csak szenvedek miért történik pont velem?

Figyelt kérdés
Mióta eszemet tudom úgy érzem senkinek nem vagyok fontos szüleim nem hallgatnak meg a tesóim nem figyelnek rám mindeki magamra hagy. Nagyon sok rossz történt velem iskolába sokszor meg vertek csoportosan gúnyoltak és amit el tervezek soha nem sikerül.kevesebbnek érzem magam a többieknél nem tudom mit csináljak munka se foglal le nincsenek barátaim nem szoktam beszélgetni amúgy sincs kivel voltam már több szakembernél és gyógyszereket is szedtem de semmi úgy érzem ez így fog maradni. Lány akit szeretek el hagyott nem érzek semmi reményt már csak az segítene ha meghalnék 19/F

#kapom ezt ?
2017. máj. 18. 00:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%
Ha valóban így éreznéd,akkor már rég megtetted volna
2017. máj. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
8%
pancser
2017. máj. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

Ha talán lekennéd a napi két doboz cigit, félretennéd az önsajnálatot, és keresnél valami hobbit keresni - a.gyúrás jó ötlet egyébként - akkor jobb lenne.

Sokan rosszabb helyzetben vannak, mint te, még sem adják fel!

A családoddal is ülj le beszélgetni arról amit érzel. Lehet rosszul látod a dolgokat!

2017. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%

Onsajnalat onimadat

,,engem senki nem szeret,

Es ? Szeresd magad.

Zarandokolj mezitlab tibetbe vagy mon sant michelbe

Kenuzd vegig a dunat tiszat balatont , maszd meg a hegyeket

Elj keres celt szeresd magad es masok is szeretni fognak

Ha eleted eldobod inkabb aldozd masoknak onkentesmunkara gondolok

2017. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
53%

Ajánlom Popper Péter Hogyan öljük meg magunkat c. könyvét.

[link]

2017. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

Befejezheted a rinyát, nem te vagy az egyetéen, akire szarnak otthon, más mégis képes felállni, mert van akaratereje és kitartása!


Ennyi, te meg inkább hisztizel, semmint tennél valai hasznosat is.

2017. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
53%

...ahhoz hogy szeressenek előbb magadat kell különben ők miért szeretnének..?? Érted ugye..? Nem függhetsz másoktól, állj a saját lábadra....ha először nem sikerült majd fog 3x-ra, tapasztalj, ÉLJ!...engem is bántottak csúnya lány voltam aztán lekerült a szemüveg, új séró..ma már kifejezetten jó csaj vagyok...akkor is csak néztek amikor másnap a rút kiskacsa átváltozott.:D Szóval merj váltani stb.próbálkozz hidd el nekem sem anyukám fogta a kezem..:((( nem is volt, apám is lelépett mi száraz kenyéren is éltünk:( adóssághegyeket hagyott ránk..

Innen szép nyerni:D ! bakker 19 vagy most jönnek csak a jó dolgok és ha megölöd magad jobban fogod érezni magad? naugye.:D..Hidd el tényleg nem éri meg!!!!!!!!

nahát egy nőért pláne nekem is zátonyra futott az igazival hónapokig azt hittem megdöglök minden percben fájt...aztán megszokod a jóisten nem véletlenül teremtett olyannak mindenkit amilyen hidd el VAN helyed az életben ne a önsajnálatba süppedj bár most ez tök normális ilyenkor..

Mért akarnál olyannal élni aki nem szeret??? két évig próbáltam nem jó buli hidd el! És ne a gyógyszerektől várd a boldogságot de tudod mit: az nem magától jön. elégedj meg egyenlőre azzal hogy normális, kiegyensúlyozott életet élj hasznosan a társadalomnak pl..hidd el mindenkire szükség van, kis országunkban pláne...!!


Legyél kicsit rámenősebb! minden téren!! És sz.rd le kinek nem tetszik legyél egyéniség azok jobban bejönnek a csajoknak is:)).. /42/L/

2017. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Már elég nagy gyerek vagy, de úgy látszik, még mindig nem nőtt be a fejed lágya. Végre rá kell döbbenned, hogy ne kívülről várd a segítséget. Senki nem fontos másnak, csak saját magának. A Te életedet neked magadnak kell megoldanod, saját magadnak kell életcélt csinálni, csak persze ahhoz kell bátorság és a gondolkodási lustaság kényelmesebb. A hozzád hasonló emberek az energia vámpírok, akik leszívják mások energiáját, mert mindig magukra akarják irányítani a figyelmet, holott semmi figyelemre és elismerésre méltó nincsen bennük. Az ilyen emberek kizárólag magukra figyelnek (csak nem akarják megismerni saját magukat) és közben negatív kisugárzásuk van és a környezet érzi, hogy csak a mások kiszipolyozására törekszenek. Mit gondolsz, a lány, akit Te állítólag "szeretsz", miért hagyott el ?? Mert érezte, hogy Te valójában nem őt szereted, hanem magadhoz akarod láncolni, megkötni, mint a tulajdonodat és Te nem adtál neki semmit, amitől Ő több lett volna, mint annak előtte. Te nem adni akarsz, hanem kiszívni. Ezen változtass.
2017. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
2017. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
53%

..amúgy egyik ókori görög gondolkodó mondta: "önismeret, önismeret és önismeret.." a nyitja..

:)

2017. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!