Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs értelme az életemnek...

Nincs értelme az életemnek úgy érzem a halál lenne a legjobb megoldás folyton csak szenvedek miért történik pont velem?

Figyelt kérdés
Mióta eszemet tudom úgy érzem senkinek nem vagyok fontos szüleim nem hallgatnak meg a tesóim nem figyelnek rám mindeki magamra hagy. Nagyon sok rossz történt velem iskolába sokszor meg vertek csoportosan gúnyoltak és amit el tervezek soha nem sikerül.kevesebbnek érzem magam a többieknél nem tudom mit csináljak munka se foglal le nincsenek barátaim nem szoktam beszélgetni amúgy sincs kivel voltam már több szakembernél és gyógyszereket is szedtem de semmi úgy érzem ez így fog maradni. Lány akit szeretek el hagyott nem érzek semmi reményt már csak az segítene ha meghalnék 19/F

#kapom ezt ?
2017. máj. 18. 00:20
1 2 3 4
 31/31 Micur34 ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel. Az én életutam is hasonló. Akiket szeretek, szerettem az mind hazudott becsapott megcsalt és még sorolhatnám. A szüleim az érzelmeimmel magamra hagytak, anyám elvolt az alkoholizmusával, apám sem úgy törődött velem ahogy anno kellett volna. Az önbizalmam porig rombolták. Én meg rááldoztam az életem arra hogy anyumon segítsek.


A barátom is besokalt, azt mondja soha nem csalna meg közben meg a pillanatnak él. (taxis) Hát köszi. Azt is tudom, hogy csak pót vagy ilyen vígaszág vagyok neki. Nehéz így élni napokat végigvinni. Nem akarom már.... Nem bírom a terhet.


Sehol nincs helyem és ez így ..sz.r. Sehol nem szeretnek, miközbe te szeretsz.. jobban mint kellene és csak belédrúgnak.


Azt hiszem tudom mit érzel min mész keresztül. Remélem Neked jobbra fordúlt az életed.

2019. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!