Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs értelme az életemnek...

Nincs értelme az életemnek úgy érzem a halál lenne a legjobb megoldás folyton csak szenvedek miért történik pont velem?

Figyelt kérdés
Mióta eszemet tudom úgy érzem senkinek nem vagyok fontos szüleim nem hallgatnak meg a tesóim nem figyelnek rám mindeki magamra hagy. Nagyon sok rossz történt velem iskolába sokszor meg vertek csoportosan gúnyoltak és amit el tervezek soha nem sikerül.kevesebbnek érzem magam a többieknél nem tudom mit csináljak munka se foglal le nincsenek barátaim nem szoktam beszélgetni amúgy sincs kivel voltam már több szakembernél és gyógyszereket is szedtem de semmi úgy érzem ez így fog maradni. Lány akit szeretek el hagyott nem érzek semmi reményt már csak az segítene ha meghalnék 19/F

#kapom ezt ?
2017. máj. 18. 00:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=IeGHEOwKujk


"Ha a felhők fölé futok,

fejemből a gondolatot

akkor se a szél fújja ki,

nekem kell kimozdítani.

Elveszni most kéne nagyon,

sodródni lenne, most tudom jó.


Mi dolgozik mégis belül,

ha a harag megszelídül,

ha a vihar lecsendesül?

Mégis, mi dolgozik belül?

Mondhatom azt, hogy megérte?

Mégis, mi lesz a vége, és mi lenne jó? Most jó?


Jó lenne tudni, hogy mi lenne jó."


:)

2017. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

..én azon lepődtem meg hogy Kate Perry is megénekelte most ezeket...holott 32 éves és mindene megvan a legjobban fizetett énekesnő!! A párkapcsolatai ugyanakkor kudarcba fulladnak 1-2 éven belül de próbálkozik, állítólag..:)

szép, okos, mindene megvan de látod ő sem boldog, ki hitte volna??..


https://www.youtube.com/watch?v=Um7pMggPnug


kezdésnek olvasd el a magyar fordítást..:)

2017. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Kérdező: nincs olyan, hogy nincs értelme az életednek. Fiatal vagy, akármikor indíthatsz egy tiszta lapot. Mit szeretsz csinálni? Mi a hobbid? Nem mindenki társasági ember, így nem lehet mindenkinek a bandázás, bulizás a kiteljesedés. Minden rossz elmúlik, és annyi lehetőséged van még! A buddhizmusnak olvasgass utána, amikor rossz passzban voltam, nekem sokat segített kicsit tisztába jönni magammal.


Szurkolok neked, és ne add fel.

2017. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

találj olyan dolgot, amiben örömöd leled. Olyan nincs, hogy semmiben. A napi 2,5 doboz cigit csökkentsd le max 1 dobozra, azt nem mondom, hogy tedd le, mert én is dohányzom, de napi 1 doboz nálam nem fogy el, és ezt még pont a mértékletesség kategória.

A múltat felejtsd el, szarjál mindenre. Ne agyalj a jövőn, törődj azzal, ami most van. Tedd meg, amihez kedved van. Nekem bevált. Ne mások elvárásait kövesd, hanem a sajátjaidat. Egy ember van, akinek meg kell felelned, és az TE vagy.

Találj olyan elfoglaltságot (hobbi vagy meló) amiben jó vagy, és ha tényleg jó leszel benne (nem mások szerint, hanem TE úgy érzed/látod, hogy jó vagy benne) akkor ez a sikerélmény már megad annyi önbizalmat, amitől kijössz a letargiából, és lesz kedved élni.

Én sokáig próbáltam megfelelni mások elvárásainak, őrlődtem is miatta, nem volt semmi életkedvem, aztán majdnem meghaltam közlekedési balesetben (más hibájából), fordult egyet a felfogásom, saját szájízem szerint kezdtem élni, olyan melóra váltottam, amit szeretek (alig tudom kivárni, hogy mehessek dolgozni, és nehezemre esik minden nap abbahagyni -magamnak osztom be a munkaidőt-), de mindenek előtt megtanultam a pillanatnak élni, mert rájöttem, hogy bármikor vége lehet a dalnak.

Sokan ezt ellenzik, de hidd el, ez a boldogság kulcsa (nem a kövér bankszámla, a nyaralgatás, meg a csilli-villi BMW, stb)

2017. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Komolyan 3 oldalon válaszoltak rá, de még senki nem rakatta át a családi kapcsolatokból?
2017. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
67%
állat, sport, legjobb az ötvözése a lovaglás.
2017. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Felesleges az öngyilkosság. most rossz, de ha idősebb leszel, lesz családod, és sikeres is lehetsz. Lehet, hogy most nincs kedved élni, de lehet, hogy a jövőben tökéletes élet vár rád, csak igyekezz is valamit tenni érte.
2017. máj. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

csak a saját életemmel kapcsolatos észrevételeimmel tudlak segíteni - ha valamiben hittem és akartam, amit képzeltem, azok valósultak meg.

sokszor én is voltam borúlátó, de közben élni akartam, akkor tengődtem.

voltak dolgok, amikről tudtam, hogy úgy akarom ... és úgy is csináltam, és úgy is lett.

ha folyton az akadályokra koncentráltam, a kifogásokra, akkor elakadtam.

de amit elképzeltem, az volt.

nem misztikus humbukról beszélek.

egyszerűen az van, amit látsz.

mondok egy példát - azok az emberek, akik tök okosnak gondolják magukat, de közben sgg hülyék, boldogok, hogy okosak.

akik szerencsésnek hiszik magukat, pedig pechesek, nem is veszik észre, hogy szerencsétlenek, egy négylevelű lóherében is meglátják a fortunát!


a legfontosabb, hogy hinni kell.


nem fogok tudni megoldást mondani a bajaidra, nem is tudom, mibe vagy.


de ha eltervezel valamit, de még nem is teszel érte, már a gondolata is teremt valamit. ha mást nem, "önbecsapást" de ez már kit érdekel, akkor is jó.


az a lényeg, hogy el kell hinned, neked jó is lehet.


a jót kell észre venni.


mindig van, hogy balul alakulnak a dolgok, mindig kell kapaszkodónak és pozitívumnak lennie.


keress célokat, amik csak rajtad állnak - pl. egy olyan ember, aki meghallgat, akivel jókat beszélgetsz.


meglátod, sok nehéz sors van, de sok jó is.

sok szép dolog.


sose akard befejezni a rosszban, mert akkor sose látod meg, hogy jó is lehet.


szülők, tesók - őket az élet hozta, nem te választottad, nem kell, hogy a te bajod legyen.


keress barátokat, keress életcélt. akár egy cserép virág, ami pár hónapig hozza a szép hajtásokat. akár egy jó hobbi, ami meghozza gyümölcsét.

egy jó munka, ami sikeressé tesz.

egy cél - pl. lefutni 10 km-t, bicikli, amivel letekersz 40 km-t, egy kutya, aki imád téged, és lesi minden szavad...


keress olyan dolgokat, amik eredményessé tesznek téged.

ne a kudarcokat nézd, a kudarcok mindig azok, amikkel az élet megdob, de nem te vagy az okozója!!!


19 év... :) még csak most kezdődik. nézz bizakodva, csakis jobb lesz, és egyre jobb :)


magadat méresd meg, magadat tedd a mérlegre, magad bizonyítsd be, te jobb vagy a ... deákné vásznánál, vagy mi :)


ja, és ne fuss olyan vonat után, ami nem vesz fel :) legyen saját vonatod... :)

2017. máj. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Na sikerült már valamit előre lépned?
2017. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
?
2019. febr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!