Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazuk van?

Szerintetek igazuk van?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes az életem mostanában. Dolgozom es tanulok is egyetemen, most kéne diplomáznom, meg is csináltam az osszes vizsgát, de 1-2 targybol nincsenek beirva a jegyeim, igy kell mennem ujbol intezkedni, megint szabad nap, ebben a honapban mar 10 napot nem voltam munkaban. Szuleim azt mondjak, hogy dolgoznom kell igy ne menjek beiratni a jegyeim, de hat akkor mi lesz? Most ez miatt ne engedjenek allamvizsgara? Viszont a fonokom is figyelmeztetett, hogy nem ad tobb szabad napot. Nem tudom mi tevo legyek :( szerintetek igazuk van, hogy azt mondjak ilyen aprosag vegett hagyjam ott a sulit es inkabb dolgozzak? De hat 3 evig kuzdottem erte. Jol esett volna ha tamogatnak, de nem igy alakult. Ti mit tennétek a helyemben? Koszi a választ.

2017. máj. 26. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a szuleidre, ez most fontosabb
2017. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszeled a tanarral (1-2 azt irtad tehat ez 1-2 tanart jelent!) hogy mely napokon er ra ebedidoben, mu kaido elott vagy utan, esetleg bejuttathatod-e valakivel az indexet, meghatalmazassal (evfolyamtars), en ezeket csinaltam.
2017. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mar ugy erzem nem birom tovabb és elegem van, nagyon nagy a nyomas :(
2017. máj. 26. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem birod, add fel az egyiket... munkahely van 1000, csak szét kell nézni...

Táppénz... stb

2017. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De akkor a szuleim kitesznek itthonrol, ha nem fogok dolgozni.
2017. máj. 26. 09:44
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Államvizsga előtt állsz? Figyelj dokiddal megbeszéled elmondod őszintén, hogy szükséged van egy hónap pihenésre, hogy tanulj, mert ..... Ki fog írni táppénzre. Ellátott leszel, táppénz alatt nem fognak kirúgni. Ha utána amikor visszamész meg akarnak válni tőled, akkor elmész munkanélkülire.Az a lényeg, hogy ellátott leszel három hónapig, és közben kereshetsz más munkát. Nem hagyd magad tönkre menni!
2017. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta!

MOST vagy a vizsgák előtt.Egész hátralevő életedben dolgozhatsz majd.Az ilyen szülőket nem értem...

2017. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Abba ne hagyd az egyetemet, ez a lehető legnagyobb marhaság lenne, amit csak tehetnél! Munkahelyed majd lesz, ha innen kirúgnak, de diplomád nem. De a munkahelyen is meg kéne érteniük, hogy ez fontos, és hogy rövid időn belül lezajlik. Le kell ülni a főnökkel, elmondani, hogy konkrétan még hány szabadnapot vennél ki, és utána rendesen dolgoznál tovább. Egyáltalán ott akarsz maradni ezen a helyen? Igényli ez a munka a végzettségedet?

A szüleid nem tudják, mit jelent az, hogy diploma? Nekik nem tűnt fel, hogy 3 évig annak megszerzéséért fáradoztál?

2017. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megszívtam már ilyennel, hogy nem tudtam beíratni a jegyem hasonló okok miatt, és csúsztam. Én inkább a munkából lépnék ki, mert nem mindegy, mikor végzed el az egyetemet (saját tapasztalat), és nem hiszem, hogy ne találnál más munkát.
2017. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A jegybeiratás a legnagyobb és legértelmetlenebb szívatás a világon. Én annak idején megkértem egy évfolyamtársamat, hogy intézze el, és fizettem neki érte.
2017. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!