Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma egy veszekedés során pofon...

Ma egy veszekedés során pofon vágtam anyám, szerintetek megbocsát?

Figyelt kérdés
17F

2017. máj. 28. 18:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy megbocsát. Lehet, hogy még azt is hagyja, hogy többször is megpofozd. De te ettöl még nem leszel ember!!
2017. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%

Én szembe megyek a népszavával, de nem miattad kérdező, hanem mert anyám engem is akart bántani, de nem hagytam neki! Ütni nem ütöttem, de elkaptam a kezét! Engem konkrétan nem érdekel mit érzett azután vagy mit nem! Sosem nevelt tisztességesen és látni se óhajtom! Ő él ott, ahol és én is! Nem akarok se gyereket se szülőt védeni gondolom itt nem egy alkohol problémás szülőről van szó, mint az én esetemben, de rengeteg nem törődöm, hanyag szülő van, aki annak ellenére, hogy „neveli” a gyerekét árt is neki sokat, amivel tönkreteszi a lelkivilágát! Nem csodálkozom sok gyereken se, hogy inkább menekül otthonról! Én is azt tettem, de nem utcára, meg szórakozni, hanem dolgozni! Nekem a munkahely volt a kikapcsolódás és még fizettek is érte! Be kell látni diákként nem sokat.


Lényeg a lényeg kérdező én ennyiből nem ítélkezem feletted osztom a többiek a véleményét, hogy ütni nem kellett volna! De a lefogást nem ellenzem, ha a szülő volt a kezdeményező benne!

2017. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
32%
Remélem ez csak kamu..ha mégsem..akkor én a helyében hivnám apád, hogy előtte is vagy e ilyen tökös legény..Másnem, utcára nem tennélek ki, kaját kapnál és ruhát, de semmi zsebpénzt, illetve mihánt betöltöd a 18-at mehetnél amerre látsz.
2017. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
59%
Apád helyében olyat lekevernék, hogy a fal adja a másikat. Sz@rházi.
2017. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy egyértelmű provokáció....
2017. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
6%
Te ismered. Szerinted?
2017. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
4%
Úgy kell neki, biztos megérdemelte.
2017. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
27%
En a helyében biztos nem bocsajtanek meg.
2017. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
57%
AnyámAT. Használjatok már tárgyragokat, emberek! Magát a tettet inkább nem minősítem.
2017. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
16%
"Használjatok már tárgyragokat, emberek!" - Minek? Nem vagyunk németek. :)
2017. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!