Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma egy veszekedés során pofon...

Ma egy veszekedés során pofon vágtam anyám, szerintetek megbocsát?

Figyelt kérdés
17F

2017. máj. 28. 18:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok tisztában a körülményekkel, és nem ismerem anyukádat, így ezt nem tudom megítélni, azonban annak alapvetőnek kellene lennie minden családban, és családon kívül is, hogy indulatosabb szóváltás során se essen sor fizikai erőszakra. Sokszor lehet kilátástalan egy-egy vita, mert valamelyik fél nem hajlandó engedni az álláspontjából, de erre sem megoldás az, hogy megütöd a másikat, sőt, legtöbbször tovább bonyolítja a helyzetet.
2017. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
81%

Ha tudnánk a körülményeket , lehet többre mennénk. Én biztos elszégyellném magam , ha ilyet tennék.

egy nőt soha nem ütünk meg , akkor meg főleg nem , ha a saját anyádról van szó

2017. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy elítélendő, amit a kérdező tett, de amúgy ezeregy olyan életkörülményt is el lehet képzelni, amelyben jogosan cselekedett, kezdve onnan, ha a szülei elhanyagolták vagy terrorizálták gyerekkorában, vagy valami komoly bűnt követtek el ellene. Magyarán miután abszolút semmit nem tudunk a körülményekről, felesleges neki az észt osztani.
2017. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
30%

Senki se születik pofozógépnek.

Tanulj meg uralkodni az indulataidon.

Ha már ilyen a genetikád és a neveltetésed.

(mert ugye a szülőnek is köze van ahhoz, miért ilyen a gyereke - plusz a környezetének)

Adnék rá 1 évet (gondolkozást, és nem kapnál semmi extrát tőlem, csak a minimumot, amíg be nem töltöd a 18-at.

Ha ez alatt látom, hogy megbántad.

Beszélhetünk.

(mindenki megérdemel egy megbánási lehetőséget)

Egy évig, a 18.ik születésnapodig, gondolkodj és szégyelld magad.

Miért 18-ig?

Szerintem tudod.

2017. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem megbocsát ha megbántad de ilyet soha többet mert ez nagy gonoszság.


Hát nem vagyok hős de én valahogy kibírtam 12 éven keresztül az alkoholbázisú apámmal pedig kaphatott volna bőven.

2017. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
14%

Tiszta Maunika sóó....

Onnan tudható, hogy provokáció, hogy a kérdező bedob egy felháborító témát, majd kussban figyeli a reakciókat...

De itt.van :)

Havonta egyszer mikor unatkozom én is szoktam.

2017. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
11%
És akkor mi van? A téma attól még téma, miért ne mondthatná el mindenki a véleményét?
2017. máj. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
15%
mondhatná
2017. máj. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
51%
Egy anya mindent meg tud bocsátani, még ezt is. De örökre fájni fog neki. Soha többet ne tedd!
2017. máj. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
23%
Cigány vagy? Mert akkor megértjük. :]
2017. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!