Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál anyádnak 100. 000-ret,...

Adnál anyádnak 100. 000-ret, ha tudod, hogy sosem kapod vissza?

Figyelt kérdés
Viszonyotok mindig is rossz volt, de most nagy szärban van.Neked nem lenne nagy ügy odaadni, nem halnál éhen tőle.
2010. máj. 17. 18:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
együtt megbeszélnénk,de amilyen jószívűek vagyunk,akármilyen is,adnánk,ez tuti..nem mintha az enyém megérdemelné,mert tönkretette az életemet,sőtt,még most is próbálkozik rajta,olyanokat tesz,amit egy anya sem tesz meg a kölkével,de tudod mit?!Nem alacsonyodok le arra a szintre mint egyes emberek,és mégiscsak ő szült,mégha el is dobott egy pasiért,tehát adni kell,hogy megmutasd neki,milyen is vagy!!!
2010. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda tudom adni ezt az összeget, nem érdekelne semmi, csak hogy az anyám és gondban van. (kivéve ha tudom hogy 100%hogy elveri. Akkor másképp cselekednék. Elmennék vele intézkedni és úgy adnám a pénzt, ahova kell)
2010. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy adnék függetlenül minden előzménytől. Az meg, hogy más mit mond (legyen az akárki) piszkosul nem érdekelne.
2010. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Felnevelt nem? Természetesen adnék. Akármilyen rossz volt is a viszonyotok, éhenhalni sosem hagyott. Sokszorosát költötte rád életed folyamán, ennyi kijár neki.
2010. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem nevelt fel.Kiskoromban elhagyott, évekig semmit nem tudtam róla, nem is érdekelt.Ha bajban van mindig megtalál.Apa nevelt fel,és nincs nála jobb apa.
2010. máj. 17. 18:30
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Már egészen kis korom óta nincs jó viszonyom a szüleimmel. Ha mentek nyaralni vhova a bátyámat vitték, de engem a szomszédra bíztak. Soha nem szóltak rá, ha ütött. Soha nem segítettek a tanulásba, nem engedték, hogy barátaim legyenek. Aztán ahogy 18 lettem eljöttem otthonról. Eleinte rossz társaságba kerültem, de aztán találkozta egy lánnyal, aki megváltoztatott Lett célom, értelme az életemnek. A lány egész családja támogatott. Sikerült egy olyan állást találnom ami mellett el tudtam végezni az egyetemet és vegyészmérnöki diplomát szereztem. Most van 3 gyönyörű gyerekem és boldog családi életet élek. Mindezt úgy csináltam meg, hogy a szüleim nem álltak szóba velem. 6 éve házasodtunk össze és meghívtam őket az esküvőre, amire nem jöttek el. Én mégis bátorkodtam küldeni nekik egy DVD-t képekkel és egy rövid beszéddel, amit mondtam. Apám meg volt sértődve, hogy egy szót nem szóltam róla.

Attól kezdve nem beszéltünk egészen 2 évvel ezelőttig, amikor megkerestek és segítséget kértek, mert kilakoltatás előtt álltak és ki kellet fizetni egy szép kis összeg tartozást. Nehezemre eset, de segítettem és azóta is mi fizetjük az albérletüket. Mégis csak a szüleim és akármennyire szemét módon viselkednek azok maradnak.

35/F

Bocs, hogy kicsit hosszú lett, de úgy gondolom, hogy ezt a történeted ismerned kell mielőtt döntesz.

2010. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek háza sorba van!A párom anyukája is szorulhat majd ránk!

Én adnék mindenkinek akit szeretek még jó!

2010. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:37

vagyok


főleg ha megtehetem anyagilag!

2010. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem adnék, ha önmaga tönkretételére költené, egyébként igen, de nem tehetem meg, szóval mivel a kérdés feltételes, a válaszom is csak elméleti.
2010. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha még fel sem nevelt, akkor attól függ mire kéne neki. Ha az élete múlik rajta: természetesen igen ha megtehetem. De nem adnám akezébe, hanem mérlegelnénm hogy mi az ami elefér.
2010. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!