Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál anyádnak 100. 000-ret,...

Adnál anyádnak 100. 000-ret, ha tudod, hogy sosem kapod vissza?

Figyelt kérdés
Viszonyotok mindig is rossz volt, de most nagy szärban van.Neked nem lenne nagy ügy odaadni, nem halnál éhen tőle.
2010. máj. 17. 18:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtehetném igen oda adnám neki a pénzt.Lennék,olyan nagyvolnalú,és megmutnám,hogy Ő számíthat rám,még akkor is,ha ez fordítva nem volt így.Te legalább nem süllyednél az Ő szintjére.Tényleg szomorú gyerekkorod lehetett.Ezt nagyon sajnálom.De mindennek ellenére nélküle is "ember" lettél,és büszke lehetsz magadra,és azokra,akik melletted álltak a bajban.
2010. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyiból állt volna az anyaság, hogy megszült aztán lesz@rt (ahogy az én esetemben) akkor nem biztos hogy adnék. Sajnos én nem felejtek és bosszúálló típus vagyok, szerencsére nem mindenki ilyen..
2010. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Belegondolsz, hogy anyud mennyit költött rád az elmúlt kb 20 évben akkor meg sem fordul a fejedben, hogy adnál e.

Én is hasonló helyzetben vagyok. Ha én kérek akkor az csak kölcsön van és az utolsó forintig vissza kell adnom, hogyha meg én adok az egyértelmű, hogy nem adja vissza de, hát mit csináljak? Mégiscsak az anyám.

2010. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
21:20 - Az ő anyja lelépett...
2010. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, valóban nem olvastam el. Hát így nehezebb a helyzet. Én mindenképpen a megérzésemre hagyatkoznék. Ha úgy érzed ezt meg kell tenned akkor tedd meg viszont ha úgy érzed, hogy nem akkor meg ne. Kettőtök közül így is úgy is neki van nagyobb lelkiismeret furdalása... gondolom
2010. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm.Időközben kiderült, hogy nekem is hazugsággal tömte megint a fejem, hogy kicsikarjon egy kis pénzt.Nem adtam,amiben egy régen olvasott cikk is közrejátszott.Mégpedig:Ha nyernék a lottón,akkor sem adnék annak a rokonomnak, aki olyan, mint egy feneketlen kút.Soha nem tanulná meg, milyen az élet, ha valaki mindig kisegíti.Ezt egy pszichológus mondta egyszer, és igazat kell adjak neki.

Főként, hogy továbbra is hazugságban él, sajnáltatja magát a pénz reményében.Sajnálom, nem volt könnyű meghozni a döntést.

2010. máj. 18. 08:22
 27/27 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél,hogy nem adtál.Vannak olyan emberek, akik semmit nem tesznek annak érdekében, hogy jobb életük legyen, a megoldást mástól sírják-hazudják ki.Bár így is újra és újra beugrunk a sirámaiknak, ha időben ki nem derül a turpisság./Én ilyen balek vagyok./
2010. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!