Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mennyi idő kell neki,...

Vajon mennyi idő kell neki, hogy újra akarja kezdeni ezt az egészet velem? És ha szerelmes belém, akkor vajon mennyi idő után keres meg?

Figyelt kérdés

A barátommal 6,5 hónapja vagyunk együtt, és sajnos most jutottam el a beteges féltékenykedés szintjére, továbbá oda, hogy egyfolytában gyanúsítottam, és megvádoltam a megcsalással, azzal hogy nem szeret, hogy hazudik stb.

Bár nem találtam nála semmilyen bizonyítékot… és tudom is hogy nem csalt meg, és nemis tenné. De besokalt, nemrég beszéltünk, tegnap megint balhéztam vele, a semmiért, ma meg nem is kerestem…pedig várta hogy dobok rá egy sms-t mert általában, sőt az esetek 90%-ban ő keres engem. Kerek perec megmondta, hogy ebbe belefáradt, nem tudja már tovább bizonygatni hogy szeret, nemérti miért nem hiszem el neki…pedig nem egy szélhámos, bunkó, megcsaló senkinek ismertem meg, aki megvezet (ezt így mondta) de Ő ezt már nem bírja energiával, (2 hónapja csinálom ezt vele).

És azt mondta, hogy ez így nem megy, mindkettőnkre ráférne egy kis idő egymástól külön. Kérdeztem hogy most mégis mennyi időre gondol? Azt mondta, hogy nem mond konkrét időt, de kicsit szüneteltessük a dolgot, mert neki ehhez ilyen formában nincsen kedve, hogy én mindig igérem, hogy változom, és bízom benne, de ez mulandó dolog, és csak 1-2 napig bírom. Szóval nem mondott konkrét időt, szerintem azért nem, mert nem tudja hogy meddig bírja ki nélkülem.

Ő 20 éves, én 17vagyok.

Nem adott okot a bizalmatlanságra. (csak az előtte lévő 1,5 hónapig tartó kapcsolatomban is bizalmat kért a srác, aztán lelécelt az exével, meg is csalt vele.)

Már most hiányzik, szerintetek mikor fog újra megkeresni, és ha szeret, akkor kb. mennyi ideig bírja ki nélkülem? Nem akarom én keresni, mert Ő mondta hogy kicsit hagyjuk ezt, megvárom míg lehiggad, nem akarom felkavarni.

De nekem már most rossz, és skypeon beszéltünk, és mondta hogy akkor Ő megy... de nem akarta letenni, és elvékonyodott a hangja is... elcsuklott neki... lehet hogy sírt (férfi létére szokott)

Mit csináljak most a napokban nélküle...? :( Hiányzik már most. Olyan ugye nincsen, hogy kiszeret belőlem...?


2010. máj. 17. 18:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Bármilyen rossz olvasnod, ez lehet hogy "the end". Ha ilyen csúnyán bántál vele, lehet hogy tényleg besokallt. De miért egy ilyen esemény térít csak észhez?? Még csak 17 vagy, egy egész életen át féltékeny leszel a férfiakra, hogy úgyis megcsal, úgyis megcsal? Akkor nem tudom mit szeretnél. Első dolog, hogy változz. Nagyon nehéz, de lehetséges. Minden féltékenység önbizalomhiányból fakad.Szóval először is azt kellene tudatosítani, hogy Te tartod meg a férfit kedvességgel, bájjal, szeretettel,és akkor nem fog más szoknyák után fordulni hiába 90/D-s melltartót hordanak. Másik, hogy belenyugodj ha esetleg ő mást választ. Most még úgy érzed, Ő életed értelme, nem nyugszik le a nap nélküle stb. De nagyon fiatal vagy, még előtted sok minden. Törekedj, hogy a féltékenységedet kordában tartsd, mert ha nem tanulsz a hibából még jópáran emiatt el fognak hagyni...

2010. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni, de ez nagyon nagy valószínűséggel szakítás lesz. Ha elkezdtek ismét egymás felé nézelődni, és te folytatod ugyanezt, akkor annyi az egésznek.


A soraidból nekem az tűnik ki, hogy nem szereted a srácot. Neked csak egy olyan valaki kell, aki szeret téged, bár abban sem bízol meg. Most is mit kérdeztél, nézd meg: "mennyi idő, míg újra keres?" "mit csináljak nélküle?" Mintha a fiú egy tárgy lenne, akinek az a dolga, hogy téged energetizáljon... Elgondolkodtató.


Próbálj megváltozni, megkeresni magadban az okokat, hogy miért vagy ilyen bizalmatlan, ha ez megvan, utána tudtok majd egyről a kettőre jutni.

2010. máj. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

talán ne azért sirj h jaj mikor fog keresni hanem probálj meg megváltozni... nemártana.

ne keverd össze az előző kapcsolatoddal. tanulj meg ujra bizni... különben szivás lesz a vége.

2010. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos, hogy vége, csak tényleg nem tudta ezt elviselni. Ha van igazán jó barátnőd, akár egy idősebb, bölcs nő, oszd meg vele a gondod, és tervezzétek el, hogy fogsz másképp viselkedni. Ha valakivel megoszthatod a sikereidet e téren, akkor az segíteni fog. Viszont érdemes belefogni és legyőzni a zöld szeműt, mert később súlyos árat fizethetsz érte. Már ez is elég súlyos, nem? Szerinted nem azért választott a barátod, mert éppen te jössz be neki? Mit szólnál, ha ő ugyanezt csinálná veled? Szerinted ő a legjobb, szerinte meg te. Akkor hol itt a baj? :-)
2010. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Akárhányszor fogod még megkérdezni, ugyanaz lesz a válasz. Meg kell változnod, de nem tudtál ennyi idő alatt sem! Szakítani fog veled, ha nem most akkor máskor! És igen, van olyan hogy kiszeret belőled!

Bocs hogy ezt mondom de te súlyos beteg vagy! Sok ember, sőt merem azt állítani hogy minden ember átéli az élete során azt amit te (szakítás, megcsalás), mert ez az élet része! De ha egészségesek akkor nem lesznek tőle ilyen bolondok mint te.

2010. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodom, hogy vajon keressem-e meg én?

És pl. csináljunk első randi élményt.

Mert egyszer már csináltunk ilyet, mintha először találkoznánk, és elmentünk moziba stb. És nagyon tetszett neki is.

Szóval szerintetek ez bejönne?

2010. máj. 18. 17:10
 17/22 anonim ***** válasza:
Szia! Keresett? Hogy bírod? :)
2010. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

még nem keresett, de egyfolytában fent van msnen mihelyt hazajön a suliból.

Nem tudom, hogy arra vár-e higy én keressem.

Rosszul birom, hiányzik:(

De az előző kérdésemről mi a véleményed?

2010. máj. 18. 17:41
 19/22 anonim ***** válasza:
Bocs de nem mindenféle praktikát kéne ügyeskedned mert az nem állandó. Meg kéne változnod. De ugye mint látjuk ez nem megy. Én már attól ideges leszek hogy olvaslak. Szegény pasi mit érezhet akkor. :S
2010. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia! Várj még egy kicsit. Jobb ha ő keres. Bírd ki! Ok?

Szorítok neked! Ne légy butus.

2010. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!