Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok és anyu megőrjí...

19 éves vagyok és anyu megőrjít mit tehetnék? (Bőv. Lent) Hogy törhetek ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Sokat segítek itthon, próbálok nagyon sokat, amennyit csak tudok, de állandóan azzal jön h mennyire önző vagyok nem csinálok semmit, de ez nem igaz!

Ha el akarok menni a barátomhoz akivel távkapcsolatban vagyunk, akkor állandóan meg akarja szabni h meddig mehetek, meg mikor jöjjek haza, de az új párjával állandóan úton van, és ha nem csinálok semmit itthon akkor abból akkora balhé van.

Ő azt mondja h bírja a barátom, de folyamatosan oktat, hogy mik legyenek az elvárásaim, meg hogy nekem ő olyan fiút akar mint az ő párja, de nekem az én barátom kell!

Egyszerűen nem fogja fel, hogy én nem attól leszek boldogabb ha kapok egy száll gazt, vagy valami porfogó vackot.

Most érettségizek, ha valami nem sikerül rá lesz fogva a barátomra, pedig ő elment 1,5 hétre wellnesskórházba, év elején mikor előrehozott érettségit tettem elküldött nagyanyámhoz, mert ők elutaztak, azt se tudtam hogy érek oda érettségire. Soha nem áll mellém és nekem ebből elegem van telik a pohár.


2010. máj. 19. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Inkább anyád az önző mondd meg neki!
2010. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod megoldani, hogy elköltözz otthonról?
2010. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért csodálkozol azon,hogy balhé van abból,ha nem csinálsz otthon semmit?
2010. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Max akkor ha felvesznek másik városba, de azt mondta h minden 7végén haza kell járnom..
2010. máj. 19. 11:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Úgy törhetsz ki hogy elköltözöl
2010. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mert ez nem igaz, mindig én takarítok, most már a mosás meg a vasalás az én nyakamba szakadt
2010. máj. 19. 11:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nem ő tart el, ha éled a saját kis életed akkor nem mondhatja meg mit tegyél max kérheti
2010. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem 19évesen már elég érett és inteligens vagy ahhoz, hogy megfelelően kezeld a helyzetet.Ahhoz, hogy ne legyen otthon konfliktus hallgasd meg anyukádat(mind a házimunkákról, az érettségikről és a barátodról is) de te dötsd el, hogy szerinted mi a jó.A felnőtt is tévedhet...

Gondolj arra, hogy ne anyukádért tanulj,hanem magadért, és minnél hamarabb kitörhess az otthon fogságából!

2010. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Hiába sorolod fel az összes bámatod akkor is csak azt tudom mondani egyetlen megoldás elköltözni
2010. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én próbálom, de nem é döntök, mindent ő akar eldönteni helyettem. Még azt is meg akarja mondani h milyen elvárásaim legyenek a barátommal szemben
2010. máj. 19. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!