Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiatalok...

Vannak itt olyan fiatalok (10-18) akiknek a szülei hülyeségnek tartják az olvasást és nem hajlandóak könyvet venni?

Figyelt kérdés
Korábban olvastam már ilyen kérdéseket, nagyon ledöbbentem rajta. Miért kell egy gyereknek könyörögnie, hogy az egyik legtöbbet adó, legjobban fejlesztő hobbit űzze??
2017. jún. 21. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Azért más dolog, hogy nem engedik, hogy olvasson, vagy nem veszik meg a könyvet. A húgom nagy könyvmoly, a nyári szünetek alatt heti 4-5 könyvet legalább elolvasott. Azért ez már elég komoly összeg lett volna, plussz valahol tárolni is kellett volna annyi könyvet.
2017. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Nekem még kicsit a gyerekeim, de nem tudok megvenni minden könyvet, amit szeretnének. Nem végtelenek az anyagi forrásaink sajnos :-( Egy új könyv 2000-6000 ft.


Könyvtárba járunk, ami nagyon tetszik nekik azt megvesszük.

Én pedig e-bookot olvasok.

2017. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Na igen. Ha nem telik rá, akkor miből vegye meg.

Egyébként könyvmolyoknak tényleg ott a könyvtár.


Sőt: [link] ez is egy jó projekt.

2017. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha anyagi gondok vannak akkor vannak marhajó webshopok ahol akár használt könyvet is árulnak, nem szétszaggatott rongyokra kell gondolni hanem maximum a borítója már nem fényes és nem csillog villog töredék áron. Azt az 1-2-3000 ret meg minden család kibírja nyilván nem hetente kell új könyv.


Én pl ezt ajánlom, ők könyvet is árulnak nem csak kölcsönzést, köztük van használt is, de az új könyvek is marha jó árúak.

[link]

2017. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
4-5 könyv mint könyvmoly, és hogy 2000 drága egy könyvért? Ti pont ugyanazok azok az emberek vagytok, akikből olyan szülő lesz, mint amiről a kérdés szól.
2017. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát nekem nem az van,hogy nem engedik,hanem valahogy ez náluk olyan furának számit.Nővérem(17) járja reggeltől estig a várost,diakmunkazik,onkenteskedik stb.Batyam(15)2 naponta elhivja a haverjait,amugy meg bent a szobajaban tevezik.Ocsem(8) egesz nap videojatekozik,tabletezik,stb.Vagyok en (12/l).En a az idom tobb reszet a szobamban toltom,olvasok.Mivel en vagyok az egyetlen itthon,akinel nem talal suket fulekre anyukam(amikor noverem nincs itthon)akkor nekem kell teritenem,mosnom stb.Ezert ha leulok olvasni,mar baj,hogy nem segitek.Ugyhogy olvasasra nincs nagyon idom csak este

pedig imadok olvasni

2017. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok, szerintem havi minimum 16-20 (ugye heti 4-5) könyv könyvmoly kategória, de akkor fejtsd ki kérlek, hogy számodra mit jelent.
2017. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 TR75 ***** válasza:
71%

#5

Heti 4-5 könyvvel nem könyvmoly? :-ooo

2017. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Igenis drágák a könyvek egy átlagember számára. Ezt úgy mondom, hogy 3 éves korom óta vagyok könyvmoly. De szerencsére ott vannak a könyvtárak is. Nekünk mindig sok könyvünk volt, nekem is, de azért nyilván nincs meg mindegyik. Mindig nagyon szerettem könyvtárba járni, iskolás koromban is büszkén cipeltem haza a könyvhegyeket :)
2017. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Szeretek olvasni, de a könyvek drágák. Esetleg olvashatsz neten, ami PDF formátumban is elérhető, gyűjthetsz e-book olvasóra, amivel töredékére csökkentheted majd a könyvekre szánt költségedet, illetve járhatsz könyvtárba.
2017. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!