Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy egy...

Miért hiszik azt, hogy egy játéktól vagy egy zenei stílustól a gyerek agressziív lesz?

Figyelt kérdés

Kedvenc együttesem a(z) 5fdp, és a Burn MF számukat úgy találtam meg egy videóból, hogy a mortal kombatból lett összevágva egy jó videó. Nekem nagyon tetszik, szerintem jól meg lett csinálva a zemével együtt. Régen egy barátommal játszottunk mindig, és már akkor is momdta a mamám, hogy ne hogy még egyszer ezzel merjünk játszani, csak agresszívek leszünk meg a tipic hülyeségek... meg amikor látta, hogy ez a banda a kedvencem elkezdet megin prédikálni kezdett, hogy ettől csak agresszív leszek, meg ez nem lánynak való stílus, legyek lányosabb stb... de nekem azok nem jönnek be. Hogy kell tudtára adni az ilyennek, hogy egy zenétől illetve egy játéktól nem leszek agresszív, meg minden hülyeség? (Az ügyességik jobban felhúzzák az agyam)

18lany



2017. jún. 25. 10:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig úgy vagyok vele, hogy ha ezek agresszívvé tesznek, akkor mi tette agresszívvé azokat, akik az ókorban és a középkorban háborúztak, gyilkoltak, erőszakoskodtak?
2017. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Tom Benko ***** válasza:

Leginkább nem tudnak mit kezdeni vele, nem értik. Ez olyan, mint a kokakólamámorban fetrengő ifjúság, vagy a randalírozó jazz-zenészek. A laikus, félretájékozott, beszűkült tudatú emberek hajlamosak bekategorizálni másokat, főleg, ha ezzel a saját (nem létező) kvalitásaikat domboríthatják ki.


A heavy metal valójában inkább csökkenti a szorongást és agressziót, ezt szociológusok kutatják.

2017. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokat nem tudsz kezdeni. Az ő véleményük, nem lehet csak úgy megváltoztatni, ha ők nem akarják, és elzárkóznak.

Egyébként én nem értek egyet. A férjem metált hallgat, olyan számokat, hogy elrettenek tőle (mert én nem szeretem), aztán egy hangos szót sem hallottam tőle soha, csöppnyi agresszivitás sincs benne.

A mamád nyilván nincs ilyenekhez szokva, szóval az is lehet, hogy fölösleges bármit mondanod, legfeljebb nem játszol/hallgatsz ilyet, ha jelen van, így megőrizhető a békesség.

2017. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen nehogy már érdekeljen, hogy mit gondol mamád a zenei stílusodról...
2017. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!