Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak a lakásotokban a falon...

Vannak a lakásotokban a falon fényképek a családról?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ufo, hogy abszolút idegen tőlem, hogy családi képeket tegyek a falra?
2010. máj. 20. 20:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk nincsenek. És nem is lesznek. Mindannyian idegennek tartanánk ezt.
2010. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindenhol vannak családi képek, illetve a gyerekeimtől a saját készítésű dolgaik mindenhol a lakásban szépen kidekorálva velük.:) én nagyon szeretem ezeket látni:)
2010. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van! :)
2010. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

falon nincsenek,albérletben lakom,nem furhatok össze mindent


de képtartókban van öcsémről képek,meg párommal kettőnkről képek


dédimamámnál van rengeteg kép a családról,több generációról

2010. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

nem, én is ufo vagyok. :)

max azokról, akik már nincsenek köztünk. :( nagyszüleimről van egy közel 50 éves kép, ahol édesanyámat tartják a karjukban. nagyon szeretem azt a képet.

egyébként semmi más.

anyumat heti 2-3x látom jó esetben, szóval nincs semmi különösebb oka, hogy az arcát a falra tegyem :)


inkább valami ismerős által fotózott jó képet tennék a falra, ha már mindenképp muszáj.

2010. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
nekünk, van ettől otthonosabbnak és jobban az enyémnek is érzem.
2010. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A falon nincsenek. A falon csak egy festmény van, egy afrikai nő van rajta, a hátán gyerekkel, a fején visz egy korsót.

A polcon viszont van kép a kisfiamról, ami a bölcsiben készült karácsonykor. Vagyis karácsonyra :) Amatőr fotókat nem szívesen tennék ki, azok szerintem albumba valók. Tervezem, hogy profi fotóssal csináltatok egy sorozatot a kisfiamról és magamról (ketten élünk együtt, csak azért lennénk így ketten), van egy nagyon jó barátom, aki fotós, és megcsinálná ingyen. Azokból kinagyítva szívesen kitennék párat a falra, de azok inkább félig meddig művészi fotók lennének, mintsem családiak. Más kérdés, hogy persze a lényege az, hogy mi vagyunk rajta, de nem ezek a szokványos családi képek lesznek, hanem mindenképpen valami különlegesebb féle.

2010. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is vannak :) ahogy jövünk fel az emeletre tele van a fal. de csak itt. :)
2010. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Régen mindütt voltak, a szobákban és az előszobában is. Sőt a szüleim ágya felett nagy aranyozott giccses keretben az én felnagyított fotóm, szinezve (Mosoly Albuma, 1950-es évek stílusában). Aztán 18 éves koromban mindent leszedtem, azóta nincs semmi.
2010. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk nincsenek. Szerintem a fénykép albumba való. rendszeresen elő is veszem őket nézegetni, de a falra nem szívesen raknám ki őket. Én nem ettől érzem otthonosnak a házat.
2010. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!