Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak a lakásotokban a falon...

Vannak a lakásotokban a falon fényképek a családról?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ufo, hogy abszolút idegen tőlem, hogy családi képeket tegyek a falra?
2010. máj. 20. 20:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

kedves 2107, én írtam, hogy a nagyszüleimről van kép. nos, ők nekem nagyon sokat jelentettek, és jelentenek a mai napig, hisz nekik köszönhetem, hogy egyáltalán van egy polcom, és van egy lakásom, ahova kitehetem a fényképüket.

egy nem szembetűnő részre tettem ki a fotót. egyébként jól esik rápillantani, ezért tettem ki.

2010. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

néhány azért van. egy közös a legjobb barátnőmmel, egy a páromról, egy a kuytámról, egy a tesómról és rólam kiskorunkban ill van egy nagyobb kép, amin sok pici ablak van, ami alá képeket lehet tenni. a túl sokat én sem szeretném, de ennyi még belefér vagyis pont kell, különben túl személytelen lenne az egész.

nagynénéméknél pl van egy amolyan későn született kislány a 2 majdnem felnőtt nagytesó mellett na és a kislány képével van minden kidekorálva, az más nekem is sok.

2010. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
az egész családfa a falon van! A legkedvesebb képeinket mindig kirakom, mivel azért csináltatom, hogy lássam őket. Mi most akarunk műtermi fotózást csinálni, hogy olyan avit képeket készítsünk amik régen voltak divatba. Már amióta fénykép létezik azóta a család csinálja is. Falra is.
2010. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A falon nincs, viszont van egy par beramazott kep a lanyomrol.
2010. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, de nem volt kinn soha egyetlen kép senkiről sem. Vannak képek, de albumban.

Egyetlen képet raktam ki magamnak egy üvegtartóba (pár éve), az párom és én.

2010. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!