Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt keresztanyum?...

Miért mondta ezt keresztanyum? Anyám is?

Figyelt kérdés

Annyira megbántott, lehet nem lenne okom, hogy megsértődjek, de rosszul esett az, amit kereszt mondott.Ma a párom ment nála dolgozni a lakásba, haverját viszi a párom, mert a bátyám inkább itt a kertbe van.Meg azt is mondta, hogy megmondja a páromnak, hogy ne is adjon nekem belőle semmit, soha nem kértem.Idézem: "Te le vagy izélve, nem engedett krisztit holnap dolgozni, megmondja, hogy semmit ne adjon nekem.A párom is megmondta neki, hogy vasárnap nem megy, és én vagyok lecseszve.Mindezt durván mondta.Elmondtam a páromnak, kicsit kiakadt, én meg elkezdtem sirni.Erre ő, magasabb hangnemben,miért kell minden hülyeségen sirni,beszélt nekem ott valamit, és már ott tartok, hogy mindenből elegem van.Anyám sem állt ki mellettem, hanem keresztnek adott igazat.

18/L


2010. máj. 22. 12:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

1.miért ment a párod a keresztanyudhoz?

2.Mit mondott keresztanyud rólad a barátodnak?

-h.ne adjon neked pénzt?


nem világos

2010. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

nem engedted el a pasidat a keresztanyádhoz???

vagy mi van?

2010. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Megpróbálom értelmezni:


Te vagy Kriszti. A párod a haverjával ment segíteni ma keresztanyádhoz. Kereszted azt akarta, h holnap is menjen, de párod azt mondta, h nem. Keresztanyád azt hitte, hogy te nem engeded őt, ezért mondta, hogy párod ne adjon neked semmit a nem tudom miből (amit a munkáért kapott?).

Stimmt?

2010. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

12:45

én is erre tippelek

2010. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hát egészségetekre
2010. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.Értelmesen leirom, már megnyugodtam.Keresztanyám megkérte a páromat, hogy menjen neki dolgozni, rendbe rakni 1 szobát.Már ott is van.De ugy vagyunk megbeszélve, hogy holnap együtt vagyunk, holnap nem megy dolgozni.ezt mondta is keresztnek.De ma ki jött a keresztanyám és mondtam neki, hogy ma megy Kriszti(párom), hogy majd legyen akkor otthon.Erre ő nekem: "Te le vagy izélve, mert nem engeded Krisztit holnap dolgozni, megmondom neki, hogy ne adjon neked semmit a pénzből.Megbántott ezzel, sose kértem a páromtól pénzt a munkájából.És nem tiltottam meg neki, hogy menjen vasárnap dolgozni, de mi már megegyeztünk, hogy együtt leszünk.+ szinte csak vasárnap látom a páromat.
2010. máj. 22. 13:31
 17/24 anonim ***** válasza:
Kriszti a párod? Leszbik vagytok, vagy mi?
2010. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Krisztián.Csak röviditettem.
2010. máj. 22. 13:45
 19/24 anonim ***** válasza:
én láma vagyok
2010. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Egyik füleden be, a másikon ki . . .

Sajnos jobbat nem tudok tanácsolni.

És ha ti már eldöntöttétek, hogy a vasárnap a tiétek, akkor mindenki mehet a p.csába!

A lóvés dolog, meg csak rád és a párodra tartozik, senkinek semmi köze hozzá.

2010. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!