Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek olyan ember...

Hogyan legyek olyan ember akit sok mindenki kedvel?

Figyelt kérdés
Lehet, hülye a kérdés, de úgy érzem, változtatnom kéne magamon. Van amikor nagyon bunkó vagyok az emberekkel,ez az éppen aktuális hangulatomtól függ. De van amikor meg jó a kedvem és kedves vagyok. Amikor bunkó vagyok, utólag vissza gondolok arra, mit gondolhatnak rólam... Emelett elég nehezen oldódom fel egy társaságban, nem vagyok nagyszájú, nem szeretek a középpontban lenni, sokan mondták már hogy visszahúzódó és komoly vagyok. Szóval, tudom magamról hogy milyen vagyok, de szeretnék rajta változtatni, csak nem tudom, hogyan, és ha a bunkó hangulatomban vagyok, akkor hogy kezeljem azt. Hogyan legyek mindig kedves, szerethető ember? 23/L
2010. máj. 22. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, én is ilyen visszahúzódó voltam, jobban szerettem egyedül lenni, nem is nagyon beszélgettem senkivel.. de megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon nyitott mások felé, mindig jókedvű, mosolygós.. nagyon jó barátok lettünk, és az ő hatására én is így megnyiltam mások felé..:)

Keresd az iylen tipusú emberek társaságát, barátságát, hátha raagd rád valami :)

2010. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanilyen voltam - és néha még vagyok - mint Te. Én megtanultam azt, hogy igenis fel kell venni a pléhpofát. Mindenre bólogatni, helyeselni, mosolyogni...stb. Egyszóval álszentnek, kétszínűnek lenni. Így most mindenki szeret. Az már más dolog, hogy mit gondolok róluk a hátuk mögött. Az is más dolog, hogy most mindenki álszentnek gondol. De nekem legalább nincsenek ellenségeim. Bárkire számíthatok bármiben. Ez mondjuk visszafele is igaz, max. nem fűlik hozzá a fogam, de segítek azokon, akik számítanak rám.
2010. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok mindig jó hangulatban, és minden embernek van jó és rosz hangulata. Nem kell mindig kedvesnek lenni, miért kellene. Az embernek a természetét a gének, és az adott helyzet formálja, ne akarj mindenáron mindenkire mosolyogni, és jó képet vágni. Maradj inkább a középúton, abból nem lehet kellemetlenséged.
2010. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig fontos, hogy mindig mosolyogjunk és pozitiv dolgokat mutassunk mások felé! Engem például azért szeretnek mert mindig mosolygok és ezzel felviditok másokat is! Ha folyton a problémáinkon rágjuk magunkat és szomorkodunk attól az még nem oldódik meg! Ha van egy két jó szavad az emberekhez segitőkész vagy és vidám szeretni fognak! Én természetemből sé neveltetésemből adódóan pozitiv és segítőkész vagyok! Apukám mindig azt mondta hogy " légy jó ember az nem kerül semmibe" Néha meg is szokták kérdezni, hogy sirtam e már életembe. s nekem is sokkal jobb hogy könnyedén veszem a dolgokat nem elsiklok felettük csak próbálom belőlük kihozni a legjobbat és ha ez a pozitiv dolog sugárzik belőled hozzád is mindenki pozitívan fog állni! S ez nem azt jelenti, hogy nem mondhatod el a véleményed nem vitázhatsz ha nem értesz valamiben egyet mert én is szóvá teszem csak a modor a lényeg!
2010. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a válaszokat :) Szerintem elég, ha azok kedvelnek, akiktől tényleg jól is esik ez. Eldöntheted, milyen legyél, és messze nem annyira meghatározó az előélet, amennyire hajlamosak vagyunk azt hinni. Példa: ha az önmagát adó, ám nem "kórosan őszinte", viszonylag kevés értelmetlen időtöltéssel "foglalatoskodó", konstruktív és derűsebb, nem mellesleg békés típus a "kedvenced" belül és kívül, akkor a hasonlók közt ténykedve esélyesebb, hogy hosszába-keresztbe kialakul valami mélyebb szimpátia. A nyomorult és borult, fájdalom- és sérelemfüggő önjelölt géniuszok (nem ritkán akár jövendőmondók) társaságában pedig akár láthatatlanná is válhatsz, ha úgy döntesz, hogy nem vállalsz hősszerepet mások csuda színdarabjaiban. Úgy értem: az se gond, de csak akkor, ha magadra találsz benne.
2010. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz mindenkinek megfelelni. Próbálj meg először a közvetlen környezeteddel kedves és barátságos lenni. Ha rossz a hangulatod /ahogy te mondod: bunkó vagy/, kérdezd meg magadtól: miért vagyok ilyen? Tehet erről valaki? Talán már meg is változik a hangulatod. Mosolyogj amennyit csak tudsz!
2010. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok. Köszönöm szépen a tanácsokat! :)
2010. máj. 22. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha éppen bunkó lennél, csak ne szólalj meg, akkor baj nem lehet. vagy akkor ne menj társaságba.


Valamelyik kedves válaszolónak pedig az álszentéség és az hogy nem vagy bunkó mással, nem ugyanaz. A véleményedet is igenis úgy kell megfogalmazni, hogy ne bánts meg mást. Különben nem kell csodálkozni, ha le se sz..nak.

2010. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mindenki úgyse kedvelhet
2010. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Épp 5 éve tetted fel a kérdésed ha jól látom. Sikerült megváltozni, valamin változatni? Komolyan érdekel, hogy személyiségünkön változtatni csak elhatározás kérdése vagy valami alapvető dolognak kell változni az életben (erőteljes külső tényező)?
2015. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!