Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek olyan ember...

Hogyan legyek olyan ember akit sok mindenki kedvel?

Figyelt kérdés
Lehet, hülye a kérdés, de úgy érzem, változtatnom kéne magamon. Van amikor nagyon bunkó vagyok az emberekkel,ez az éppen aktuális hangulatomtól függ. De van amikor meg jó a kedvem és kedves vagyok. Amikor bunkó vagyok, utólag vissza gondolok arra, mit gondolhatnak rólam... Emelett elég nehezen oldódom fel egy társaságban, nem vagyok nagyszájú, nem szeretek a középpontban lenni, sokan mondták már hogy visszahúzódó és komoly vagyok. Szóval, tudom magamról hogy milyen vagyok, de szeretnék rajta változtatni, csak nem tudom, hogyan, és ha a bunkó hangulatomban vagyok, akkor hogy kezeljem azt. Hogyan legyek mindig kedves, szerethető ember? 23/L
2010. máj. 22. 21:08
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kösz a választ! :-)
2015. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!