Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom annyira...

Mit tegyek, ha a párom annyira anyukamániás, hogy céloz valamire a mama, és a fia ugrik, minden elé helyezve anyu akaratát?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te szegény,sok bajod lesz akkor még a mamával.

Az én anyósom is rettentően erőszakos.De szerencsére a férjem nem anyuci kicsi fia,és mi mindent megbeszélünk.Az van nálunk ahogy mi döntünk.Nincs anyunak beleszólása a dolgainkba,de ezt még 7éves házasság után sem fogja fel mindig,néha veszekedni kell a páromnak vele.De a párod a lényeg,hogy ő hogyan gondolkodik.Ha engedi az anyját közétek furakodni,akkor sajnos nem tehetsz semmit.De nem is lenne neki soha egyetlen boldog kapcsolata sem,mert a mama megmérgezné mindet,senki nem lenne méltó a kisfiához.

Ne hagyd magad kiidegelni,döntse el a fiúd mit akar,de tényleg.Nem rivalizálhatsz örökké az anyjával.Szerintem,ha komolyra fordul a kapcsolatotok,költözzetek nagyon messze tőle.

Sok sikert,üdv

2008. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
2év sztem elég komoly idő..és egy mondat miatt(szerinte túlzásba visszük)elb@szódott a hétvégém...pedig olyan jó dolgot terveztem estére...:S wáááááá
2008. okt. 18. 22:57
 13/18 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretek róla gondoskodni..főzök neki néha finomat,le szoktam tologatni a bőrt a körmein,arctisztítunk,stb:) de olyan rossz h teszi az anyukája a megjegyzéseit,befolyásolja a fiát,velem szemtől szembe meg aranyos,vesz nekem dolgokat,stb...és tuti el fogja érni h szétmenjünk...
2008. okt. 18. 23:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ide illő kőzmondás:Kutyábol nem lesz szalonna.Az én férjem is folyton fogadkozik,hogy fontosabb vagyok neki mint az anyja,természetesen mi döntünk mindenben...stb,stb,mégis,ha az anyja kiszol vmit a száján,röktön rohan,és csinálja.Ez igy megy már 12 éve.Mindent ugy csinál,hogy nehogy Anyuci megharagidjon.Nagyon eröszakos,Ha mondok vmit,én vagyok irigy,meg minden.Ha engem yavar a dolog,nem baj,csak az anzját meg ne sértse.
2008. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
de pont ez az,h nem mondta h nem jöhet fel a barátom,csak azt h túlzásba visszük..és a párom mondta nekem rögtön,h jaj mi lenne ha nem aludna itt...és az volt a válasz,h nem akart veszekedni se velem,se az anyjával...pedig tudta h ez a halálom,h megbeszélünk vmit és triviális ok miatt nem jön össze...de bánhatja h kihagyta az estét...:@
2008. okt. 19. 09:07
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs más megoldás,mint választás elé állítani.Ajánlanám a 12 éve házasságban élő hölgynek is.Persze Ti ismeritek a párjaitokat,hogy mertek-e ilyet lépni.Én akkor is ezt tenném,ha ezzel elveszíteném a párom.Ugyanis nem lehet így megöregedni.Legalábbis nagyon idegölő lehet.Van olyan ismerősöm,akinek 93 éves az anyósa,most képzeljétek el,40éves házas,és a mamától még nyugta nem volt.Én ezt nem tudnám csinálni,és nem is akarnám.De ismerek olyat is,aki választás elé állította a párját,igaz külön éltek 1 hónapot,de a fejéhez kapott a férfi,hogy hol is van az ő helye.Anyuka hónapokig hisztizett,aztán fél év mosoly szünet,de rájött,ha nem akarja elveszíteni a fiát,akkor kénytelen beletörődni,hogy nem irányíthatja a felnőtt gyereke életét.Sajnos van akit csak ilyen drasztikus megoldással lehet leállítani.De minden esetben a férfinak kell megoldania a helyzetet.Az anyját szeresse tisztelje,de megfelelő távolságba legyen az életetektől.Nem is kell,hogy mindenről tudjon.Értesse meg vele a fia,hogy adhat néha jótanácsot,de csak akkor,ha érdekel benneteket,amit vagy megfogadtok,vagy nem,de neki mindenképp tiszteletben kell tartania a döntéseiteket,az életeteket.

Kitartás,remélem sikerül megoldani.

2008. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!reménykedek h ez megváltozik ha már nem ott fog lakni a párom,vagy legalábbis pénzt fog hazaadni..akkor hátha becsitul kicsit a mama...
2008. okt. 19. 11:59
 18/18 anonim válasza:
Hát igen sajnos, ugyanabban a cipőben járunk, nekem is ugyanilyen a párom, és az anyja! Mi másfél éve vagyunk egyőtt, és nekem még durvább dolgokat kellett hogy átéljek! Aztán addig-addig mondogattam a páromnak (ami rengeteg veszekedéssel járt) hogy kénytelen volt változtatni! Persze anyuci mindig beleszól mindenbe, de valahogy muszály a helyzetet kezelni! Esetleg mondogasd neki sűrűbben, és vagy észbekap, és törődik azzal ami a szivedet nyomja, vagy tedd lapátra! Tudom hogy nehéz, mert szereted, de sajnos is csodát nem várhatsz, maximum kicsit változtat a dolgokon, de 180 fokos fordulatot nem fog venni! :/
2012. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!