Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apukám rég elhagyott....

Az apukám rég elhagyott. Szerintetek hogyan tudnék ratalalni? 😭😭

Figyelt kérdés

Az apukám egy éves koromban elhagyott, azóta egyátalán nem tartjuk a kapcsolatot és ez 12 éve történt ( 13 vagyok )...az elmúlt 2 hétben gyakran esett róla szó és kiderült hogy mit és hol

dolgozik (sajnos a cég nevet nem tudjuk) és nagyon szeretnek vele találkozni az életben legalább egyszer 😞😔anya viszont ebben nem állt mellem amit teljesen megertek. Szerintetek hogyan tudnék ràtalálni apura?😭



2017. aug. 2. 12:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
Most elvakult vagy, vakon bízol egy olyan emberben, aki tönkretette anyukád életét, hogy most a tiedet ne is említsük. Ha apád észre veszi hogy bízol benne, elfogja hitetni veled, hogy ő ártatlan és anyukádnak köszönheted, hogy édesapád nélkül kellett felnőnöd. Olyan érzelmi csapdába fog ejteni, hogy talán egész életedre kihatással lesz. Ha anyukád tudná hogy édesapád elfogad, azt hiszed nem hagyná hogy megkeresd? Édesanyád tudja, hogy sérülni fogsz és ettől szeretne megóvni. Szívből kívánom, hogy ne legyen igazam (olyan munkaterületen dolgozom, ahol hasonló ügyekkel foglalkozunk, de munkám során azzal a csodával még egyetlenegyszer sem találkoztam, amit te most remélsz).
2017. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%

Én csak egy jó tanácsod adnék neked, a te dolgod, hogy megfogadod e. Ne bolygasd a múltat. Egy találkozás egy életen át elkísér és nem ér ennyit.

Engem anyám hagyott el 2 évesen, csak fényképen láttam 20 éves koromig, átéltem a helyzeted, kerestem a okot mert, amit meséltek kevés volt. Véletlenül megláttam egy nőt a 6-os villamoson, aki kísértetiesen hasonlított a képeken lévő nőhöz, ugyan ott szállt le ahol én. Megszólítottam, megkérdeztem nem e így hívják. A válasz igen volt.

Örült nekem, elhívott magához felmentem egy kávéra, beszélgettünk. A magyarázat, hogy miért nem látogatott kiábrándító volt, számomra csak kifogás, és nem indok.

Érzelmileg ott akkor valami összetört bennem. Sok idő kellett mire sikerült felnőtt fejjel feldolgoznom a találkozást. Az esti gondolatok a legrosszabbak, amikor a legjobban szükségem lett volna rá, ő sehol nem volt, születésnapom, amit azt sem tud mikor van, karácsony anya nélkül, ballagás, a sok nélkülözés... miért? mert nem volt rám ideje, meg az új családja...

Tudom hol lakik, mégsem akarom tartani vele a kapcsolatot, láttam már többször is, meg sem ismer.

2017. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!